20, 27 квітня

Цвітіння сакури
у Карпатах

екскурсійний тур (2 дні / 1 ніч)
Львів - Чинадієво - Мукачево - Берегове - Ужгород - Львів

Весна - час романтики, тому рекомендуємо саме цієї пори вирушити в чарівно-чарівну подорож у Карпати. Цей тур - унікальний і проводиться лише один раз на рік, тому що, на жаль, «один раз на рік сади цвітуть...». Карпати перетворюються на фантастичний райський сад: цвітіння сакури в Ужгороді, долини нарцисів у Хусті, буйство весняних фарб карпатських гір подарують Вам хвилюючі та незабутні враження. Відверніться від суєти, забудьте про роботу та всі справи і вирушайте в казку!

 

Програма

1 день
08:00 Виїзд зі Львову.
  Прибуття в Чинадієво. Екскурсія до архітектурної пам'ятки Карпат - Замок Шенборнів.
Це унікальний для України палац, схожий на кшталт побудови до французьких ренесансних замків, однак у проекті відображена німецька традиція використання астрономічного року (замок має 365 вікон – відповідає кількості днів у році, 52 кімнати - кількості тижнів, 12 входів - кількості місяців). Більш того! Кожна деталь замку, чи то димар, чи вежа - не просто виконують свої утилітарні функції, а й виступають окрасою побудови. Все це у комплексі, без перебільшення, можна назвати архітектурною казкою Карпат.
  Прибуття в Мукачево. Екскурсія до легендарного замку «Паланок». Обід.
Мукачівський замок височить над містом на гострій сопці вулканічного походження та овіяний стародавніми історіями та легендами. Збудована князем Федором Коріатовичем у XIV ст. фортеця стала центром антигабсбурзького повстання. Керувала повстанням графиня Ілона Зріні, яку вважають національною героїнею Угорщини. Мукачівська фортеця вважається чи не найнеприступнішою в Україні. Три роки (!) австрійські війська безуспішно брали в облогу замок. До того ж вона є єдиним туристичним місцем у країні, з тераси якого можна помилуватися Вулканічним хребтом Карпат з висоти пташиного польоту.
  Прибуття у Берегово. Купання у термальних басейнах. 
Берегове здавна славиться не лише своїми архітектурними пам'ятками, і більшість туристів їдуть сюди лікуватись, омолоджуватись та відпочивати. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок», який славиться басейнами з унікальною цілющою водою (31-45°C), що піднімається безпосередньо з термальних свердловин глибиною 1150 м. Вода не піддається термічекою або хімічною обробкою, тому Ви зможете її відчути цілющу силу. Тут, в оздоровчому комплексі, біля підніжжя Карпатських гір, Ви відпочинете тілом і душею, оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської/української кухонь та вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття. Тут створені умови для відпочинку та релаксу з усією родиною.
До Ваших послуг відкриті: 2 басейни з прісною водою, 4 термальні басейни, 3 дитячі термальні басейни, 5 критих термальних басейни, лазня, соляна кімната, спорт зал, косметичний салон, кафе, бар, ресторан, винний льох і пивний зал.
  Відвідування берегівського вулканічного низькогір'я та дегустація місцевих вин.
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат та багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів на Закарпатті.
21:30 Поселення в садиби сільського туризму (Берегівський район). Вечеря.
Ночівля в комфортних 2-х і 3-х місних номерах зі зручностями в коридорі.
2 день
08:00 Завтрак и выезд. 
  Прибуття до Ужгороду. Екскурсія містом, замком.
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обовязково завітайте в культову корчму Деца у нотаря.

Ужгородський замок - одна з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд в Україні (VII ст.). У нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудовано після 1322 р., коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Графський палац-цитадель був оточений потужними стінами з 5 бастіонами та широким ровом. За легендою, під час будівництва у стіну було замуровано за зраду дочку графа Другета. У розкішну резиденцію фортеця була перетворена XVII в. графом М.Берчені. Нині у приміщенні розміщені експозиції Обласного краєзнавчого музею: народного мистецтва, духовної культури, етнографії, вогнепальної зброї та ін.
  Алея сакур та обід.
Для того щоб помилуватися цвітом сакури вже нема потреби їхати в Японію, це можна зробити в історичному чеському центрі міста Ужгорода. Алея сакур у місті над Ужем була висаджена у 1923 році і щороку сотні дерев цвітуть тут з другої половини квітня до перших днів травня в залежності від погоди, перетворюючи старовинні вулички у райський сад. Сакуру ще називають японською вишнею, вона є символом жіночої молодості та краси, і є таке повір’я, що в тих хто побачить цвітіння 35 дерев покращиться здоров’я та здійсниться одне бажання.
  Прибуття в Барвінок. Купання у термальних басейнах.
В оточенні Карпат, із самого серця землі, піднімаються термальні води, які приносять здоров'я та радість усім гостям оздоровчого комплексу «Золота гора». Для Вас відкриті: великий відкритий термальний басейн (+29°C), маленький відкритий термальний басейн (+39°C), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн (+26°C) та джакузі (+34°C). Надзвичайно корисна вода, за своїм складом подібна до термальних вод кращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Додаткові послуги: верхова їзда, піцерія, лазня, тенісні корти, більярдна зала, міні зоопарк.
23:00 Повернення до Львова.

Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Проживання
садиби сільського туризму (Берегівський район), комфортні 2-х і 3-х місні номера зі зручностями в коридорі.

Вартість вхідних квитків
- палац Шенборна (дор. - 40 грн., учн - 20 грн.);
- Мукачівський замок (дор. - 100 грн., пенс., студ. - 70 грн., діти до 14 років - 50 грн.);
- новий термальний басейн «Жайворонок» у Берегові, 2 години (дор. - 250 грн., пенс. - 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см - 150 грн., діти до 120 см - безкоштовно, оренда шафки - 30 грн., діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
- дегустація вин (95 грн., екскурсія без споживання вина - 45 грн.);
- відвідання веселого ресторану «Деца у нотаря» (заг. - 5 грн., діти до 120 см - безкоштовно);
- Ужгородський замок (дор. - 100 грн., пенс. - 75., студ. - 70 грн., учні - 40 грн.);
- Термальний басейн «Золота гора», 2 години (заг., пенс., студ. - 400 грн, діти зростом до 150 см - 200 грн, діти зростом до 110 см - безкоштовно).

Харчування
Сніданок (1-й день): можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Обід (1-й день): складається зі страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, суп-левеш, на друге картопляне п'юре з лоці печеним, хліб, компот (150 грн.).
Вечеря (1-й день): садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот (170 грн.).
Сніданок (2-й день): в садибах, звичайний європейський (100 грн.).
Обід (2-й день): суп-левеш, рис з овочами, лоці печене, салат із помідорів, огірків і капусти, компот, хліб (150 грн.).


Вартість:

1395 грн.
проїзд: Запоріжжя - Львів - Запоріжжя

В стоимость включено:

  • проезд комфортабельным автобусом из Львова;
  • проживание в усадьбах сельского туризма (1 ночь);
  • сопровождение гида экскурсовода;
  • экскурсионное обслуживание в музеях;
  • медицинская страховка на время путешествия.

В стоимость не включено:

  • проезд:  ж/д билеты Запорожье - Львов- Запорожье;
  • проживание в Львове (если в этом есть необходимость);
  • питание (см.выше);
  • входные билеты в экскурсионные объекты (см. выше);
  • личные расходы и покупки.

 

Замовити поїздку
  

Про сакуру (вишню)

Як відомо, квіти у вишні з'являються раніше ніж листя. Тому у східній культурі вишня символізує життя людини, яка приходить у цей світ голим, і голим її ж приймає земля. У Китаї вишня уособлює юність, надію, а також жіночу красу та жіночий початок у природі. Біло-рожевий квітка японської декоративної вишні - Сакура - емблема Японії. Її цвітіння триває іноді кілька днів, а часом лише кілька годин. У японців таке швидкоплинне цвітіння асоціюється зі швидкоплинністю людського життя. Японські самураї віддавали життя за свого пана також покірно, як ніжні пелюстки сакури залишають дерево за легкого подиху вітерця.

Японська легенда розповідає, що кожна квітка сакури розповідає про долю дитини. Одного разу, щоб довести правителю Сегуну жорстокість князя Хотти, сміливий старшина села Сакура привів до нього своїх дітей і показав їхні спини, покриті побоями княжих слуг. Покараний Хотта приховав смертельну образу на скаржника. Йому вдалося потай схопити Сакуру з дітьми, прив'язав їх до вишні і запоров до смерті. З того часу вишні в Японії цвітуть рожевими квітами, адже їх окропила кров невинних дітей сакури.

Коли б вишні чудові квіти
Серед розкритих гір завжди пахли
День із дня,
Такого великого кохання,
Такої туги, мабуть, ми б не знали!
Сікісі Найсінно

Ще одна японська легенда також розповідає про сакуру. «Коли богу Нініги, що спустився з високих Небес на острови Японії, запропонували на вибір двох дочок бога гір, він обрав молодшу сестру на ім'я Квітуча, а старшу, Високу Скелю, - відіслав батькові, оскільки він вважав її потворною. Тоді батько розгнівався (старша дочка є старша дочка) і розповів про свій первісний задум: якби Нінігі вибрав собі в подружжя Скелю, життя нащадків Нініги було б вічним і міцним - подібно до гір і каменів. Нінігі зробив неправильний вибір, і тому життя його нащадків, тобто всіх японських людей, починаючи від самих імператорів і кінчаючи простолюдинами, буде бурхливим, але недовговічним - як весняне цвітіння...».

 

Back to top