28 квітня

Академічний український театр одного актора «КРІК»
Вистава «Дикий» за новелою С.Цвейга «Амок» (сучасна версія)

екскурсійний тур (1 день)

Постановки театру «Крик» завжди наповнені пристрастю і одержимістю. Властивості, які не притаманні цивілізованій людині, іноді стають головним поводарем її дій. Руйнують нервову систему, кар`єру, життя. Коли людина втратила все, то за останнє вона бореться несамовито… Головний герой - лікар, що все життя допомагав людям. Він звик відчувати себе потрібним. Але певні обставини змусили його стати відлюдником, диким. І ця сама дикість, помножена на хворобливе самолюбство та гординю, стає причиною низки драматичних подій.

 

Програма:

10:00 Виїзд із Запоріжжя (пл. Маяковського - к/з Глінка - Дніпровська РА).
11:30 Прибуття в Дніпро. Екскурсія в Ботанічний сад Дніпровського Національного Університету/ Botanical Garden of DNU (вхідний квиток - 45 грн.).
Ботанічний сад ДНУ - уникальне місце. Столітній Ботанічний сад по праву вважається одним із найкрасивіших в Україні. Заповідна зона, справжній ліс у самому центрі міста! 1918 року до Катеринослава з Харкова прибули брати Рейнгард: Леонід та Олександр Володимировичі. Вони стали засновниками Катеринославського університету. Вони й відкрили в місті Ботанічний сад.
Колекція чагарників ботанічного саду на сьогоднішній день має статус «Національного надбання України», а вісім гектарів Ботанічного саду засаджено деревами 165 видів. 60 видів дерев ніколи до цього не росли в Дніпрі. Одних тільки троянд росте тут близько 30 видів і форм та понад 250 сортів, а також 245 видів кактусових. На вас чекає:
- виставка-продаж кімнатних рослин і сувенірів із рослинних матеріалів їхнього Ботанічного саду у виставковому павільйоні;
- прогулянка садом. Прекрасне місце для того, щоб зібратися з думками і поміркувати про життя. Природа розслабляє і наповнює енергією (словами не передати, потрібно... тільки споглядати);
- оранжерея саду - це острівець тропіків у Дніпрі (тут розміщено 1270 видів тропічних і субтропічних рослин привезених з Африки та Південної Америки: араукарія, секвойя, мушмула японська, цератонія, цифомандра, манго, гуайява, фейхоа, фініки (вхідний квиток в оранжерею - 45 грн.);
Приходьте подивитися на красу!
14:30 Вільний час у центрі міста.
Ви зможете пообідати і відпочити в кафе і ресторанах міста, відвідати торгові центри Дніпра.
16:00 Вистава «Дикий» (за мотивами новели Стефана Цвейга «Амок») в Академічному українському театрі одного актора «КРІК». Режисер та актор  - Народний артист України Михайло Мельник.
Увага!
 Уси виставі театру ліше для повнолітніх! 
Про новелу «Амок» (а що вийшло на сцені у Михайла Мельника - побачимо самі під час вистави). У своїй дуже коротенькій новелі Стефан Цвейг лише розповів історію випадкового попутника, історію бурі емоцій і той самий Амок - нестримне божевілля! Є у ній частка правди та частка неправди. Хіба люди можуть бути відвертими до кінця? Хіба можуть бути відвертими письменники? Обов'язково залишаються недомовленості.

Головний герой новели Цвейга «Амок» - лікар, який проживає за обов'язком служби у віддаленому тропічному селі. Якось до нього прийшла жінка зробити аборт, а він їй у цьому відмовив. Йому захотілося більше, ніж плати за послугу. Чи закохався він у відвідувачку? Можливо й так. Він цього не усвідомлював. Перебуваючи далеко від будинку, втомившись від місцевих жителів, він відчував гостру потребу родичів. Не дивно за таких обставин захотіти жінку з білим кольором шкіри. І він забажав. Але помилився. Жінка пішла. Тепер він її шукатиме. Шукати до втрати пульсу та до останнього подиху. Це і є Амок.

Стефан Цвейг неперевершений майстер відкривати перед читачем людські душі, жити стражданнями своїх героїв, описувати тонкі межі відчуття, змушувати співчувати читача. «Амок» приголомшлива новела-сповідь при такому невеликому обсязі тексту втручає стільки подій, почуттів, емоцій. І по-праву «Амок» вважається найсильнішою новелою автора, завдяки якій він став відомим.
«...Чи знаєте Ви, що таке амок??
- Амок? ... Щось пригадую ... Це рід сп'яніння ... у малайців ...
- Це більше, ніж сп'яніння... це сказ, що нагадує собаче... Припадок безглуздої, кровожерливої
​​моногамії, яку не можна порівняти з іншим видом алкогольного отруєння...».
19:30 Виїзд додому.
21:00 Прибуття до Запоріжжя.

 

Вартість:

650 грн. 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • вхідні квитки до театру;
  • супровід групи керівником;

У вартість включено:

  • харчування;
  • особисті витрати.

 

Замовити поїздку

 

lila tabu 06

Про театр

Академічний український театр одного актора «КРІК» - єдиний в Україні та навіть у Європі театр, у якому актор є режисером вистав, сценаристом, сценографом, художником, музичним редактором, гримером, костюмером та душею - все в одній особі. Це лауреат багатьох фестивалів та конкурсів - народний артист України Михайло Мельник. Театр було засновано у 1989 році і вже з перших постановок заявив про себе на всю Україну. Це, мабуть, єдиний театр, де квитки на спектаклі розкуповуються за місяць наперед.

Михайло Мельник про свій театр: «Мій театр - моя імперія, мій погляд на життя через мистецтво. Він може бути жорстким, несподіваним або ж надзвичайно добрим. Це все те, що мене наповнює. Це те, чим я живу, як я бачу цей світ. Інакше й не може бути, бо театр авторський».
«Крик душі. Для Михайла Мельника - це не словосполучення, а жанр, у якому він працює понад 20 років. Усі спектаклі цього театру пронизані глибоким філософським, духовним осмисленням сучасності та майбутнього людства. У Дніпропетровську Мельник - явище. Він абсолютно щиро вважає, що його завдання - вчити свого глядача жити. Ти навіщо сюди прийшов? Яка твоя місія на Землі? - може запитати він після вистави когось із тих, хто сидить у залі.

У кожній виставі Михайла Мельника резонує Україна, її болючі точки. Образи, які малює актор у своїх спектаклях, захоплюють, шокують, ранять душу, залишають філософські роздуми. 29 березня 2012 року за рішенням колегії Міністерства культури України театру було надано статус «академічний». У репертуарі театру вистави:
«Гріх», за творами М.Коцюбинського;
«Дикий", за новелою С.Цвейга «Амок»;
«Непізнані», за новелою С.Цвейга «Лист незнайомки»;
«Сонце в очах твоїх…», романтичний спектакль-контакт для закоханих сердець.


Back to top