7, 21 жовтня

 Довкола Карпат за 7 днів

тур-відпустка (7 днів / 6 ночей)
Львів - Пилипець - Келечин - озеро Синевир - Колочава - Сойми - Чинадієво -

Мукачеве - Берегове -  Ужгород - Косине - Іза -
Ділове - Кваси - Поляниця - Верховина - Яворів -
Коломия - Буковель - Яремче - Гошів - Львів

Чи плануєте відпустку? Lila Travel запрошує Вас відправитися в один із найкрасивіших куточків України! Карпати - щедрий дар природи, а їхні визначні пам'ятки можна описувати годинами. Тут є все: мальовничі гори, старовинні замки та міста, прекрасні вина, термальні і мінеральні води, найчистіші озера та водоспади, стародавні храми. Придумайте будь-яку розвагу, уявіть собі приємний відпочинок та Карпати яскраво та красиво втілять Ваші мрії у реальність! Сюди їдуть сім'ями, з дітьми та з друзями і кожен, хто побував у цих чудових місцях, залишає тут частинку свого серця і мріє повернутися знову. Карпати чекають на Вас!


Програма:

1 день
09:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
  Прибуття в Пелипец. Огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гімба.
Тут з висоти 15 м багатьма каскадами, що зачаровують, між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок із великого підземного джерела, в одному з найкрасивіших місць українських Карпат - долині Боржава. Запевняємо, перебування тут чудово допомагає відпочити від міста та цивілізації, а також дарує відчуття радості та нові життєві сили.
  Поселення у міні-готелях села Пилипець.
Проживання в 2-х, 3-х та 4-х місних номерах зі зручностями на поверсі.
  Вечеря. Вільний час, відпочинок, вечірня ватра.
2 день
08:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Келечин. Дегустація та набір унікальної мінеральної води.
Село розташоване на березі річки Ріпинка біля підніжжя гори Спліна на висоті 531 над рівнем моря і відоме завдяки унікальним мінеральним джерелам.
Найпопулярніше мінеральне сіро-водневе джерело розташоване між селами Келечин та Рєпінне на узбіччі траси «Воловець - Міжгір'я». Джерело облагороджене і дуже старе. Являє собою невеликий зрубний будиночок з трубою, що стирчить з неї, по якій назовні надходить під середнім натиском мінеральна вода з дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком. Поруч із джерелом - зона відпочинку з альтанками та стоянкою.
Друге за значимістю мінеральне джерело, яке користується популярністю в основному серед місцевих жителів - «Келечинський». Знаходиться за 150 м від траси «Воловець-Межигір'я» на околиці села Келечин. Дуже смачна і насичена мінералка яскраво-жовтогарячого кольору витікає біля струмка, роблячи його абсолютно помаранчевим. Фантастичне видовище.
А через 200 м знаходиться приховане від сторонніх очей не облагороджене джерело з водою підвищеної мінералізації і досить великим дебетом.
Укуси мінералок з цього джерела і того, що нижче по струмку, суттєво відрізняються. Зверніть, до речі, увагу на те, з якою швидкістю витікає мінералка з цієї скельної освіти. Це помітно по струменю води на «кам'яній греблі».
  Прибуття в Синевирський перевал та огляд карпатських панорам.
Чи знаєте Ви, що це один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, де з висоти 793 метри відкриваються чудові панорами навколишніх гірських хребтів?
  Екскурсія до Національного парку «Синевір». Відвідування реабілітаційного центру бурого ведмедя, перехід до озера. Обід.
Гордістю Українських Карпат є незрівнянна краса озера Синевір, відоме на весь світ як «Морське око». Воно спричиняє туристів до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться шляхетна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому на висоті 989 метрів та має максимальну глибину 22 метри.

На території Національного природного парку «Синевір» розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя (площа понад 12 га). У зв'язку з діяльністю людини цей самий хижак України опинився на межі знищення і потребує особливого відношення. Цей дивовижний центр створено з метою реабілітації бурих ведмедів, які зазнали жорстокого поводження в неводі і постраждали від стихійного лиха, для відтворення їх популяції в природному середовищі.
  Прибуття до Колочави. Огляд музеїв та сценки з життя горян.
Ви побачите одне з найкрасивіших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам'ятників, 50 видатних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту «Старе село», музей залізничної справи «Колочавська вузькоколійка» та музей «Колочавський». Усіх гостей запрошуємо до корчми «У Вольфа», де можна почастуватися і побачити сценки з життя горян.
  Прибуття до Сойми. Дегустація унікальної мінеральної води.
Мальовниче карпатське село славиться своїм унікальним джерелом мінеральної води «Соймівська», яка має найбільший вміст кальцію всіх мінеральних вод України та не має аналогів у світі.
  Повернення до Пелипця на нічліг. Вечеря.
 3 день
08:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Чинадієво. Екскурсія до архітектурної пам'ятки Карпат - Замок Шенборнів.
Це унікальний для України палац, схожий на кшталт побудови до французьких ренесансних замків, однак у проекті відображена німецька традиція використання астрономічного року (замок має 365 вікон - відповідає кількості днів у році, 52 кімнати - кількості тижнів, 12 входів - кількості місяців). Більш того! Кожна деталь замку, чи то димар, чи вежа - не просто виконують свої утилітарні функції, а й виступають окрасою побудови. Все це у комплексі, без перебільшення, можна назвати архітектурною казкою Карпат.
  Прибуття в Мукачеве. Екскурсія до легендарного замку «Паланок». Обід.
Мукачівський замок височить над містом на гострій сопці вулканічного походження та овіяний стародавніми історіями та легендами. Збудована князем Федором Коріатовичем у XIV ст. фортеця стала центром антигабсбурзького повстання. Керувала повстанням графиня Ілона Зріні, яку вважають національною героїнею Угорщини. Мукачівська фортеця вважається чи не найнеприступнішою в Україні. Три роки (!) австрійські війська безуспішно брали в облогу замок. До того ж вона є єдиним туристичним місцем у країні, з тераси якого можна помилуватися Вулканічним хребтом Карпат з висоти пташиного польоту.
Окрім потужного замку в Мукачеві є ще багато цікавого: каплиця Святого Мартіна (XIV ст.), Жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIII ст.), Палац Ракоці (1663 р.) та прекрасна зелена ратуша (1903 р.).
  Прибуття в Берегово. Купання у термальних басейнах.
Берегове, колишній «Береґсас» здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок», який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 °C). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км. Докладніше про комплекс на сайті.
  Відвідування берегівського вулканічного низькогір'я та дегустація місцевих вин.
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат та багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів на Закарпатті.
19:30 Поселення у садиби сільського туризму (Берегівський район). Вечеря.
Проживання в комфортних 2-х, 3-х місних номерах зі зручностями на поверсі.
4 день
07:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття до Ужгорода. Екскурсія містом та огляд замку. Обід.
Перша згадка про це прекрасне місто на річці Уж датується 872 р. Ужгород одразу зачарує своїм шармом та колоритом навіть найвибагливішого туриста. На вас чекає прогулянка історичною вулицею міста - Корзо, огляд найкрасивішого храму міста - Кафедрального Хрестовоздвиженського собору (1841 р.). Ми відвідаємо Римо-католицький костел Святого Георгія (1775 р.), один із найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту.
Рекомендуємо обов'язково побувати у відомій корчмі - «Деца у нотаря».
  Прибуття у Косино та купання у термальному басейні комплексу «Термальні води Косино».
Комплекс в австро-угорському стилі, розташований у мальовничому 200-річному дубовому гаю, площею 8 гектарів (Берегівський район, Закарпаття). Тут Вам запропонують оздоровлення у термальних водах Закарпаття. Цілюща вода піднімається з однієї з трьох діючих на даний момент свердловин на Закарпатті під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води випливає із самого серця землі і потрапляє в термальний басейн з температурою 41°C. Глибина свердловини 1190 м під землею. Корисні властивості такої води було визначено фахівцями «Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони Здоров'я України» та призначені для лікування захворювань опорно-рухового апарату, зміцнення серцево-судинної та нервової системи.
За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Термальні води Косино» багата на залізо, в ній є марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які несуть загально-оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

Тут розташовані 5 басейнів, 7 саун (евкаліптова, соляна, трав'яна, угорська сауни, хамам, римська лазня, крижана печера тощо). Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтан-ілюзія «Золотий кран здоров'я» заввишки 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим та дітям, а також приносить користь здоров'ю. Докладніше про комплекс на сайті.
20:30 Повернення у Берегівський район. Вечеря. Відпочинок.
5 день
07:00  Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття до Нижнього селища. Екскурсія до знаменитої Селиської сироварні.
Тут, за унікальною швейцарською технологією, виробляють найкращі в Україні сири. Під час екскурсії Ви побачите всі етапи виготовлення сирів та, за бажанням (за додаткову плату), зможете насолодитися 3 видами сирів за келихом місцевого вина. Також усі бажаючі зможуть купити сири, що сподобаються, у спеціалізованому магазині на території сироварні.
  Прибуття до Ізу. Купівля виробів з лози та огляд оленячої ферми.
Село Іза - по праву є великим центром лозоплетіння України. Основний промисел місцевих жителів - виробництво та торгівля виробами з лози. Тут Ви зможете придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих прикладних до справжніх витворів мистецтва.
Також ми побуваємо на оленячій фермі, де живуть і приносять велику радість гостям понад сто північних оленів.
  Прибуття до Нижньої Апші. Огляд церкви.
У цьому надзвичайно помпезному румунському селі збереглася фантастична дерев'яна церква святого Миколая (1604 р.), яку ми обов'язково відвідаємо. Цей храм є унікальним зразком мараморської готики та надбанням нашої країни.
  Прибуття у Ділове. Огляд центру Європи. Обід.
У 1887 р. угорськими геодезистами тут був вичіслений і відзначений біля Географічний центр континентальної Європи, і навіть було встановлено двометровий бетонний геодезичний знак у вигляді зрізаної чотиригранної піраміди. На прямокутному постаменті висічено латиною: «Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей встановлено центр Європи. Рік 1887».
  Прибуття у Кваси. Дегустація найсмачнішого живого пива.
Центр закарпатського ліжникарства - Кваси, здавна славиться своїми «квасними» (кислими) водами. Шанувальників міцніших напоїв благородно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва та продегустувати освіжаюче та ексклюзивне пиво, яке вариться з чеських та німецьких інгредієнтів на воді з високогірного карпатського джерела.
18:30 Приїзд до Поляниці, поселення в готель Villa Morishka (на курорті Буковель).
Проживання в комфортних 2-х, 3-х та 4-х місних номерах зі зручностями в номері. Докладніше про готель на сайті.
  Гуцульска забава. Вечеря.
Ви познайомитеся з чудовою культурою гуцулів, традиціями, звичаями, національним калоритом та чудовою місцевою кухнею. В програмі:
- страви національної гуцульської кухні: суп з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав;
- спів та танці від гуцульської капели «Довбушова тайстра»;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські пісеньки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята у гуцули;
- танці під запальну гуцульську музику (дод. вартість: гуцульська вечеря та участь у забаві - 180 грн., участі у забаві без вечері - 90 грн. Відбувається, якщо є група від 35 осіб, які бажають взяти в ній участь).
6 день
08:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття до Верховини. Екскурсія-концерт до музею ім. Романа Кумлика. Фотографування у гуцульському одязі у будинку-музеї, де знімався фільм «Тіні забутих предків».
Верховина - етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб'є, розкинулася на берегах знаменитої річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має багато інших принад для туристів. Тут Вас гостинно запросять на концерт-екскурсію до приватного гуцульського музею побуту та музичних інструментів ім. Роман Кумлик.
Дізнатися про велике відоме гуцульське кохання Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в будинку-музею кінофільму «Тіні забутих предків».
  Прибуття в Яворів. Участь у майстер-класі з ліжникарства.
Мальовниче карпатське село, в якому збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) та більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише у Яворові можна побачити повний цикл народження покривала від вовни до готового продукту, а також придбати його собі додому за цінами виробників.
  Прибуття в Косів. Обід.
  Прибуття до Коломиї. Екскурсія до музеїв Гуцульщини та Писанки. Вечеря.
Коломия - це одне з найкрасивіших міст Галичини, з чудовою забудовою центральної частини міста. Якщо Ви опинилися тут - обов'язково відвідайте унікальний та єдиний у світі Музей писанкового розпису, відомого також як «Музей писанки», він знаходиться у найбільшому яйці у світі (13,5 м) та має експозицію з 12 000 експонатів. У місті також на Вас чекають: один із найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна із найстаріших в Україні дерев'яна церква Благовіщення (1587 р.) та ратуша (1877 р.), яка знаходиться не в центрі площі Ринок, а на розі вулиць.
21:00 Повернення до Поляниці. Відпочинок. Ночівля.
7 день
08:00 Сніданок. Виселення із готелю. Виїзд на екскурсію.
  Прибуття в Буковель. Підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель та огляд карпатської панорами.
Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115 м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. До послуг гостей курорту пропонуються численні активності: водні розваги (озеро Молодості, Voda Club, оренда гідроциклів, катамаранів, вейкбордів), роуп-джампінг, тролеї, мотузковий екстрим-парк, картинг-центр, улюблене місце любителів собак - «Хаскі-хаус», а також колоритний етнопарк «Гуцул-Ленд», з його контактним зоопарком.
  Прибуття до Яремче. Огляд водоспаду та ресторану Гуцульщина, купівля сувенірів. Обід.
Яремче - популярний кліматичний курорт України, розташований між мальовничими краєвидами гір у долині річки Прут. Туристи з усього світу приїжджають сюди побачити чарівний каскадний водоспад Яремчанський Гук та дерев'яний ресторан «Гуцульщина».
  Прибуття в Гошів. Огляд монастиря.
Відоме по всій Україні паломницьке місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться у церкві Преображення (1842 р.). Василіянського монастиря (1570 р.) на Ясній Горі у Карпатах.
  Прибуття до Бубнища. Огляд скелі Довбуша.
Скелі Довбуша - це пам'ятка природи державного значення, що є групою високих скель площею 100 га, які на тлі лісу та гір створюють невимовну красу гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (IX-XIII ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.
22:30 Повернення до Львова.

 
Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Проживання
1-2 ночі в міні-готелях села Пилипець, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
3-4 ночі в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі. 
5-6 ночі: готель «Villa Morishka» у с. Поляниця (на курорті «Буковель») номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами в номері. Фото готеля: ссылка

У вартість не входять і додатково оплачуються вхідні квитки
- Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка» (заг. - 120 грн., пенс., студ. - 80 грн., школ. - 60 грн.);
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (дорослі - 200 грн. в обидві сторони, діти до 14 років - 120 грн. в обидві сторони);
- водоспад Шипіт (дор., пенс., студ. - 20 грн., дит. - 10 грн.);
- реабілітаційний центр бурого ведмедя (дор., пенс. -  60 грн, студ. і школ. - 30 грн.);
- озеро «Синевир» (дор., пенс. -  60 грн, студ. і школ. - 30 грн.);
- Палац Шенборна (заг., пенс., студ. - 30 грн., школ. - 20 грн.);
- Мукачівський замок Паланок (дор. - 100 грн., студ., пенс. - 70 грн., діти до 14 років - 50 грн.);
- новий термальний басейн «Жайворонок» у Берегові, 2 години (дор., пенс., студ. - 240 грн., інваліди І-ої групи - 180 грн., діти від 120 до 150 см - 120 грн., діти до 120 см - безкоштовно, оренда шафки - 30 грн.);
- дегустація вин (70 грн., екскурсія без споживання вина - 40 грн.);
- відвідання культового ресторану «Деца у нотаря» (5 грн., діти до 120 см - безкоштовно);
- Ужгородський замок (дор. - 100 грн., пенс. - 75 грн., студ. - 70 грн., учн. - 40 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно);
- термальний басейн «Косино» (дор. - 500 грн., діти ростом до 150 см - безкоштовно, вхід в басейн лише з нарукавниками);
- Оленяча ферма (дор., пенс. і студ. - 40 грн., школ. - 20 грн.);
- Музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, Верховина (50 грн.);
- Музей «Тіні забутих предків» (дор. - 50 грн, школ. - 40 грн.);
- Канатно-крісельна дорога на гору Буковель, в обидві сторони (дор. - 250 грн., пенс.і діти до 12 років - 190 грн.);
- Cкелі Довбуша (10 грн.);
- трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони (дор. - 95 грн., діти до 12 років - 55 грн., діти до 6 років - безкоштовно);
- Музей Писанки (дор. - 45 грн., пенс., студ., школ. - 25 грн.);
- Музеї Колочави: Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка», Філіал музею лісу і сплаву «Колочавський бокораш» (дор. - 90 грн., пенс., студ. - 60 грн., школ. - 45 грн.;
- частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі «У Вольфа», меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка (дор. - 100 грн., діти - 45 грн.;
- майстер-клас з ліжникарства (50 грн.);
- екскурсія по броварні та дегустація п’яти сортів пива у Квасах (110 грн.);
- дегустація вин (80 грн., екскурсія без споживання вина - 40 грн.);
- дегустація сиру та молочної продукції (100 грн.).

Харчування (орієнтовні ціни)
1-й день: обід - 150 грн., вечеря - 140 грн.
2-й день: сніданок - 90 грн., обід - 150 грн., вечеря - 140 грн.
3-й день: сніданок - 90 грн., обід - 150 грн., вечеря - 140 грн.
4-й день: сніданок - 90 грн., обід - 150 грн., вечеря - 140 грн.
5-й день: сніданок - 90 грн., обід - 150 грн., вечеря - 140 грн.
6-й день: сніданок - 90 грн., обід - 150 грн., вечеря - 140 грн.
7-й день: сніданок - 90 грн., обід - 150 грн., вечеря - 140 грн.

Знижки для дітей
- дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих та без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру - 350 грн.

Вартість:

3695 грн.
+ проїзд: Запоріжжя - Львів - Запоріжжя

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом зі Львова;
  • проживання;
  • супровід гіда екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування у музеях;
  • медичне страхування на час подорожі.

У вартість не включено:

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів - Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування та дегустації;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів;
  • особисті витрати та покупки.

 

Замовити поїздку

 

 


Back to top