13, 17, 20, 27, 31 серпня
3, 10, 17, 24 вересня
1, 8, 15, 22, 29 жовтня

Кам'янець-Подільський круїз з Lila Travel

екскурсійний тур (2 дні / 1 ніч)
Львів - Львів - Кам'янець-Подільський - Хотин -
Кривче - Більче-Золоте - Львів

Запрошуємо Вас до Кам'янця-Подільського круїзу з Lila Travel. Поділля - дуже зручний для подорожей край, оскільки промахнутися повз пам'ятки тут просто неможливо: старовинні міста і замки, найкрасивіша природа і мальовничі пейзажі. Пропонуємо Вам захоплюючу та пізнавальну поїздку Подольським краєм, де на Вас чекає дивовижне проведення часу в Кам'янці-Подільському та Хотині!

 

Програма:

1 день 
08:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
  Прибуття до Кам'янця-Подільського. Оглядова екскурсія по місту.
Це одне з найдавніших міст України, яке зберегло дух середньовіччя. «Квітка в камені» - так ще любовно називають його! Кам'янець-Подільський визнаний одним із чудес нашої давнини і є третім за кількістю пам'ятників в Україні. Під час екскурсії Ви побачите: Стару фортецю (XIII-XVIII ст.), Кафедральний костел Петра та Павла (XVI ст.), поряд з яким розташований мінарет зі скульптурою Богоматері, найстарішу ратушу в Україні (XV ст.). Ви здійсните прогулянку вулицями старого міста, зможете сповна насолодитися красою, гармонійно створена природою і людиною. Повірте, це залишить неповторне враження!
  Обідо-вечеря, вільний час.
19:30 Поселення у готельний комплекс «7 днів».
Проживання в комфортних 2-х місних номерах зі зручностями. Детальніше про готель на сайті.
2 день 
08:00 Сніданок. Виселення із готелю. Виїзд на екскурсію.
  Круїз на кораблі по каньйону Дністра.
Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході мальовничими куточками річки Дністер. Шлях пролягатиме Національним заповідником «Подільські Товтри». На вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладь дністровської води. Ця подорож запам'ятається назавжди і Вам знову і знову захочеться повернутися сюди.
  Прибуття в Хотин. Екскурсія до Хотинської фортеці.
На березі Дністра знаходиться величний замок Східної Європи - Хотинська фортеця (XIII-XX ст.). Більш як на кілометр тягнуться кам'яно-земляні укріплення. Внизу, на скелястому мисі - замок із двором, оточений масивним земляним валом із бастіонами. Високі стіни замку прикрашає орнамент із червоної цегли - наче подільська вишита сорочка. А ще фортеця справжня кінозірка - адже «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Чорна стріла», «Стара фортеця», «Стріли Робін Гуда» - знімалися саме тут! Улюблена туристами неприступна Хотинська фортеця, вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра.
Що зіграла важливу роль у житті багатьох творців історії, вона, безсумнівно запам'ятається і Вам, залишивши неповторні враження.
  Прибуття у Кривче. Обід.
  Прибуття в Більче-Золоте та огляд печери Вертеба.
«Наддністрянська Помпея» саме так називають печеру Вертебу, бо за кількістю та багатством знайдених предметів культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 км, завжди однакова температура +11°C. Прекрасний у ній і «Кам'яна Соломка», поверхня його стелі вкрита густими чагарниками сталактитів завдовжки 10-12 см.
Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та доби неоліту. Рекомендуємо Вам оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами.
22:10  Повернення до Львова.

 

Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Проживання в Кам'янці-Подільському
Готельний комплекс «7 днів». Проживання в комфортних 2-х місних номерах зі зручностями. Детальніше про готель на сайті.

Вартість вхідних квитків
- Кам’янецька фортеця (дор. - 100 грн., студ. і учні - 50 грн.);
- круїз на кораблі по каньйону Дністра (дор. - 200 грн., діти до 6 років - 140 грн.);
- Хотинська фортеця (дор. - 80 грн., студ. і учні - 40 грн.);
- печера Вертеба (дор. - 30 грн., учні - 25 грн.).

Харчування
- Сніданок (1-й день): можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна біля м. Тернопіль, кожен замовляє приватно, дешево і смачно або взяти з собою їжу здому.
- Обідо-вечеря (1-й день): в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар (130 грн.).
- Вечеря (1-й день): відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
- Сніданок (2-й день): відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані «Ешер». Меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку (140 грн.).
- Обід (2-й день): відбувається в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар. Вартість 100 грн.
- Вечеря (2-й день): під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна м. Тернопіль, кожен замовляє приватно, дешево і смачно.

Примітки для корпоративних турів
1. Якщо є потреба, то круїз на теплоході можна замінити збільшивши час відвідування Кам’янця-Подільського або відвідавши Червоногород-Нирків.
2. При потребі тривалість круїзу на кораблі по каньйону Дністра можна змінювати: мінімально 1 година, оптимально 1,5 години (вартість оренди теплоходу - 4000 грн. / година).

Знижки для дітей
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру - 100 грн.

Вартість:

1195 грн. + проїзд: Запоріжжя - Львів - Запоріжжя

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
  • проживання (1 ніч);
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • страхування на час подорожі.

У вартість не включено:

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів- Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів (див. вище);
  • особисті витрати та покупки.

 

Заказать поездку
 

Back to top