9 березня

6 днів у зимових Карпатах

тур-відпустка (6 днів / 5 ночей)
Львів - Пилипець - Міжгір'я - Ужгород - Берегове -
санаторій Карпати - Мукачево - Косино - Виноградів -
Іза - Ділове - Верховина - Буковель - Яремче - Львів

Чи плануєте відпустку? Lila Travel запрошує Вас в один із найкрасивіших куточків України! Карпати - щедрий дар природи, а їхні визначні пам'ятки можна описувати годинами. Тут є все: мальовничі гори, старовинні замки та міста, чудові вина, термальні та мінеральні води, найчистіші озера та водоспади, стародавні храми. Придумайте будь-яку розвагу, уявіть собі приємний відпочинок та Карпати яскраво та красиво втілять Ваші мрії у реальність! Сюди їдуть сім'ями, з дітьми та з друзями і кожен, хто побував у цих чудових місцях, залишає тут частинку свого серця і мріє повернутися знову. Карпати чекають на Вас!

Програма

1 день
09:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
  Прибуття в Пелипец. Огляд водоспаду Шипіт.
Тут з висоти 15 м багатьма каскадами, що зачаровують, між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок із великого підземного джерела, в одному з найкрасивіших місць українських Карпат - долині Боржава. Запевняємо, перебування тут чудово допомагає відпочити від міста та цивілізації, а також дарує відчуття радості та нові життєві сили.
  Прибуття в Міжгір'я. Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Макавиця.
Мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750 м), піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава та Ґорґан, а також меандри ріки Ріки.
21:30 Поселення в садиби сільського туризму (Берегівський район). Вечеря. Відпочинок.
Ночівля в комфортних 2-х і 3-х місних номерах зі зручностями в коридорі.
2 день
08:00 Сніданок. Виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Ужгород. Екскурсія містом та огляд замку. Обід.
Перша згадка про це прекрасне місто на річці Уж датується 872 р. Ужгород одразу зачарує своїм шармом та колоритом навіть найвибагливішого туриста. На вас чекає прогулянка історичною вулицею міста - Корзо, огляд найкрасивішого храму міста - Кафедрального Хрестовоздвиженського собору (1841 р.). Ми відвідаємо Римо-католицький костел Святого Георгія (1775 р.), один із найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту.
Рекомендуємо обов'язково побувати у відомій корчмі - «Деца у нотаря».

Ужгородський замок - одна з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд в Україні (VII ст.). У нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудовано після 1322 р., коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Графський палац-цитадель був оточений потужними стінами з 5 бастіонами та широким ровом. За легендою, під час будівництва у стіну було замуровано за зраду дочку графа Другета. У розкішну резиденцію фортеця була перетворена XVII в. графом М. Берчені. Зараз у приміщенні розміщені експозиції Обласного краєзнавчого музею: народного мистецтва, духовної культури, етнографії, вогнепальної зброї та ін. На подвір'ї - 36-метровий облоговий колодязь і дві скульптури XIX ст. У підвалах - експозиція «Кімната тортур», в якій представлені експонати, відтворені за малюнками, середньовічними ескізами, гравюрами та фотографіями. У приміщенні замкової охорони відкрито ресторан «Ужгородський замок» з літнім майданчиком над оборонним ровом, працює дегустаційний зал закарпатських вин.
  Прибуття в Берегове. Купання у термальних басейнах. Дегустація закарпатських вин.
Берегове здавна славиться не лише своїми архітектурними пам'ятками, і більшість туристів їдуть сюди лікуватись, омолоджуватись та відпочивати. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок», який славиться басейнами з унікальною цілющою водою (31-45°C), що піднімається безпосередньо з термальних свердловин глибиною 1150 м. Вода не піддається термічекою або хімічною обробкою, тому Ви зможете її відчути цілющу силу. Тут, в оздоровчому комплексі, біля підніжжя Карпатських гір, Ви відпочинете тілом і душею, оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської/української кухонь та вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття. Тут створені умови для відпочинку та релаксу з усією родиною.
До Ваших послуг відкриті: 2 басейни з прісною водою, 4 термальні басейни, 3 дитячі термальні басейни, 5 критих термальних басейни, лазня, соляна кімната, спорт зал, косметичний салон, кафе, бар, ресторан, винний льох і пивний зал.
  Повернення до садиб. Вечеря. Відпочинок.
 3 день
08:00 Сніданок. Виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Чинадієво. Екскурсія до архітектурної пам'ятки Карпат - Замок Шенборнів.
Це унікальний для України палац, схожий на кшталт побудови до французьких ренесансних замків, однак у проекті відображена німецька традиція використання астрономічного року (замок має 365 вікон - відповідає кількості днів у році, 52 кімнати - кількості тижнів, 12 входів - кількості місяців). Більш того! Кожна деталь замку, чи то димар, чи вежа – не просто виконують свої утилітарні функції, а й виступають окрасою побудови. Все це у комплексі, без перебільшення, можна назвати архітектурною казкою Карпат.
  Прибуття в Мукачево. Екскурсія до легендарного замку «Паланок». Обід.
Мукачівський замок височить над містом на гострій сопці вулканічного походження та овіяний стародавніми історіями та легендами. Збудована князем Федором Коріатовичем у XIV ст. фортеця стала центром антигабсбурзького повстання. Керувала повстанням графиня Ілона Зріні, яку вважають національною героїнею Угорщини. Мукачівська фортеця вважається чи не найнеприступнішою в Україні. Три роки (!) австрійські війська безуспішно брали в облогу замок. До того ж вона є єдиним туристичним місцем у країні, з тераси якого можна помилуватися Вулканічним хребтом Карпат з висоти пташиного польоту.
  Прибуття у Косино та купання у термальному басейні комплексу «Термальні води Косино».
Комплекс в австро-угорському стилі, розташований у мальовничому 200-річному дубовому гаю, площею 8 гектарів (Берегівський район, Закарпаття). Тут Вам запропонують оздоровлення у термальних водах Закарпаття. Цілюща вода піднімається з однієї з трьох діючих на даний момент свердловин на Закарпатті під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води випливає із самого серця землі і потрапляє в термальний басейн з температурою 41°C. Глибина свердловини 1190 м під землею. Корисні властивості такої води було визначено фахівцями «Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони Здоров'я України» та призначені для лікування захворювань опорно-рухового апарату, зміцнення серцево-судинної та нервової системи.
За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Термальні води Косино» багата на залізо, в ній є марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які несуть загально-оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

Тут розташовані 5 басейнів, 7 саун (евкаліптова, соляна, трав'яна, угорська сауни, хамам, римська лазня, крижана печера тощо). Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтан-ілюзія «Золотий кран здоров'я» заввишки 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим та дітям, а також приносить користь здоров'ю. Докладніше про комплекс на сайті.
  Відвідування берегівського вулканічного низькогір'я та дегустація місцевих вин.
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат та багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів на Закарпатті.
  Повернення до садиб. Вечеря. Відпочинок.
4 день
08:00 Сніданок. Виїзд на екскурсії.
  Прибуття у Виноградів. Фото з буйволами на фермі та дегустація сирів.
Недалеко від виноградівської Чорної гори розташована ферма «Карпатський буйвол», де місцеві ентузіасти намагаються зберегти північну популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі живуть понад 30 карпатських буйволів, за якими можна спостерігати, а також скуштувати та купити різні сорти буйволиного та овечого сиру.
  Прибуття до Ізу. Купівля виробів з лози та огляд оленячої ферми.
Село Іза - по праву є великим центром лозоплетіння України. Основний промисел місцевих жителів - виробництво та торгівля виробами з лози. Тут Ви зможете придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих прикладних до справжніх витворів мистецтва.
Також ми побуваємо на оленячій фермі, де живуть і приносять велику радість гостям понад сто північних оленів.
  Прибуття в Крайниково. Огляд храму. Обід.
Це маленьке село за 15 км на південний схід від Хуста, унікальною пам'яткою якого є готична дерев'яна Михайлівська церква, що збереглася (1668 р.). Ця церква належить до унікальних пам'яток закарпатської готики. Вона побудована з масивного дубового бруса, на вхідних дверях - дуже гарне різьблення, а оточують її древні дуби. У 1971 р. церкву було відреставровано, а пізніше її повернули греко-католицькій громаді. Зберігся намальований на полотні іконостас XVII-XVIII ст., настінний розпис східної стіни відноситься до будівництва церкви, а вівтар датується кінцем XVIII ст.
  Прибуття у Ділове. Огляд центру Європи.
У 1887 р. угорськими геодезистами тут був вичіслений і відзначений біля Географічний центр континентальної Європи, і навіть встановлено двометровий бетонний геодезичний знак у вигляді зрізаної чотиригранної піраміди. На прямокутному постаменті висічено латиною: Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей встановлено центр Європи. Рік 1887».
19:30 Поселення в гуцульські садиби зеленого туризму. Вечеря. Відпочинок.
5 день
08:00  Сніданок. Виїзд на екскурсії.
  Прибуття до Верховини. Екскурсія-концерт до музею ім. Романа Кумлика. Фотографування у гуцульському одязі у будинку-музеї, де знімався фільм «Тіні забутих предків». Відвідування музею «Штопора».
Верховина - етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб'є, розкинулася на берегах знаменитої річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має багато інших принад для туристів. Тут Вас гостинно запросять на концерт-екскурсію до приватного гуцульського музею побуту та музичних інструментів ім. Роман Кумлик.
Дізнатися про велике відоме гуцульське кохання Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в будинку-музею кінофільму «Тіні забутих предків».
  Прибуття до Криворівні. Відвідування дегустаційного музею «Дідова аптека».
Здавна гуцулам було багато відомо про лікувальні властивості трав, плодів, коріння, з яких вони пили чаї та робили настоянки. Щоб ознайомити гостей Гуцульщини із давніми знаннями, поруч із відомою Франковою криницею відкрили дегустаційний музей «Дідова аптека», в якому можна дізнатися про народну медицину та посмакувати цілющим чаєм із казана та продегустувати декілька настоянок у лікувальних цілях.
  Прибуття в Верхній Ясенів. Обід.
  Повернення в Верховину. Вільний час та вечеря, можна замовити купання в чанах.
  Гуцульська забава  (додатково - 85 грн., вартість гуцульської вечері та участь в забаві - 225 грн., вартість участі в забаві без вечері - 105 грн.).
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- співи та танці від гуцульської капели «Довбушова Тайстра»;
- майстер-класи з гуцульських танців: коломийка, гуцулка, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- танці під запальну гуцульську музику.
Меню: юшка з білих грибів, картопля запечена в мундирі з м’ясом, салат з бурячка, квашенина, сало, весела карпатська водичка, узвар. 
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
6 день
08:00 Сніданок. Виселення та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Буковель. Підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель та огляд карпатської панорами. Вільний час.
Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115 м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. До послуг гостей курорту пропонуються численні активності: водні розваги (озеро Молодості, Voda Club, оренда гідроциклів, катамаранів, вейкбордів), роуп-джампінг, тролеї, мотузковий екстрим-парк, картинг-центр, улюблене місце любителів собак - «Хаскі-хаус», а також колоритний етнопарк «Гуцул-Ленд», з його контактним зоопарком.
  Прибуття в Яремче. Огляд водоспаду та ресторану Гуцульщина, купівля сувенірів. Обід.
Яремче - популярний кліматичний курорт України, розташований між мальовничими краєвидами гір у долині річки Прут. Туристи з усього світу приїжджають сюди побачити чарівний каскадний водоспад Яремчанський Гук та дерев'яний ресторан «Гуцульщина».
22:00 Повернення до Львова.

 
Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Проживання
1, 2, 3 ніч -  садиби сільського туризму (Берегівський район), 2-х та 3-х місні номери зі зручностями у коридорі.
4, 5 ніч - гуцульські садиби зеленого туризму (м. Верховина), 2-х, 3-х та 4-х місні номери із зручностями у коридорі.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина
- водоспад Шипіт (дор. - 20 грн., діти - 10 грн.);
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба в обидві сторони (дор. - 200 грн., діти до 12 років - 150 грн.);
- відвідання веселого ресторану «Деца у нотаря» (дор. - 5 грн., діти до 120 см - безкоштовно);
- новий термальний басейн «Жайворонок» у Берегові (дор. - 250 грн., пенс. - 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студ., діти від 120 до 150 см - 125 грн., діти до 120 см - безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
- палац Шенборна (дор. - 40 грн., діти - 20 грн.);
- Ужгородський замок (дор. - 100 грн., пенс. - 75 грн., студ. - 70 грн., учні - 40 грн.);
- Мукачівський замок (дор. - 100 грн., студ., пенс. - 70 грн., діти до 14 років - 50 грн.);
- термальний басейн «Косино» (дор. - 500 грн, діти зростом до 150 см - безкоштовно);
- Музей «Штопора» та дегустація вин (75 грн.);
- дегустація вина (заг. - 100 грн., екскурсія без споживання вина - 30 грн.);
- оленяча ферма (дор. - 50 грн., школ. - 30 грн.);
- дегустація буйволячих та овечих сортів сиру (100 грн.);
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика (50 грн.);
- музей «Тіні забутих предків» (дор. - 50 грн., діти - 40 грн.).
- музей «Хата-стая» (40 грн.);
- музей «Дідова аптека» (дор. - 60 грн., дегустують настоянки і чай, учні - 50 грн. (дегустують сиропи і чай);
- купання в чанах, 1,5 год (250 грн.);
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель, в обидві сторони (дор. - 250 грн., пенс. і діти до 12 років - 190 грн.).

Харчування
Сніданок (1-й день): можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід (1-й день): у кафе «Газдівська хижа» у с. Пилипець, меню: салат, грибна юшка картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, чай (150 грн.).
Вечеря (1-й день): в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів, меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино / палина, компот (140 грн.).
Сніданок (2-й день): в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава / чай (90 грн.).
Обід (2-й день): в ресторані спорт-готелю «Зінедін», меню: борщ український зі сметаною, рис з овочами, курка в сметанному соусі, салат «морква по корейськи», сік березовий, хліб (150 грн.).
Вечеря (2-й день): у садибах, меню: ташкотлефеш, торгоня з підливою, солодощі, вино / палина, компот (140 грн.).
Сніданок (3-й день): у садибах, меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай / кава (70 грн.).
Обід (3-й день): у місті Мукачево в кафе «Вікенд» та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні, меню: салат, на перше боб-гуляш, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб (150 грн.).
Вечеря (3-й день): в садибах сільського туризму, меню: курячий бульйон з чігою, хосулей крумплі (картопля з м’ясом), угорські солодощі та вино (140 грн.).
Сніданок (4-й день): в садибах сільського туризму, звичайний європейський (90 грн.).
Обід (4-й день): в Хусті в ресторані «Під замком», меню: салат овочевий, на перше: солянка, відварна картопля з м’ясом по-венгерськи, хліб, чай (150 грн.). 
Вечеря (4-й день): в гуцульських оселях, меню: кулеша з грибами, деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав (140 грн.). 
Сніданок (5-й день): омлет, налисники, канапки з сиром, чай / кава (80 грн.). 
Обід (5-й день): в ресторані «Згарда» с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н), меню: салат «Овочевий» (помідор, огірок, цибуля), гуцульський борщ, гуцульська кулеша з м’ясом, хліб, чай з трав (150 грн.).
Вечеря (5-й день): у Верховині у ресторані-колибі «Магурка» вигляді свята «Гуцульська забава».
Сніданок (6-й день): в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай / кава, хліб (90 грн.). 
Обід (6-й день): відбудеться в колибі «Гражда» в м. Яремча, меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре із курячою відбивною, хліб, чай з карпатських трав (140 грн.).

Вартість:

3695 грн.
+ проїзд: Запоріжжя - Львів - Запоріжжя

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом зі Львова;
  • проживання;
  • супровід гіда екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування у музеях;
  • медичне страхування на час подорожі.

У вартість не включено: 

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів - Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування та дегустації;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів;
  • особисті витрати та покупки.

 

Замовити поїздку
 

 


Back to top