13, 20, 27 серпня
3, 10, 17, 24 вересня
1, 8, 15, 22, 29 жовтня
5, 12 листопада

7 чудес України: Озеро Синевир+водоспад Шипіт

екскурсійний тур (1 день)
Львів - Пилипець - Синевирський перевал -
Національний парк «Синевір» - Келечин - Львів

Чи знаєте Ви про те, що особливістю Українських Карпат і найкрасивішим озером в Україні є озеро Синевір? Це найбільша водойма Карпат, розташована у верхів'ях річки Тереблі у мальовничому регіоні Закарпаття - Міжгірщині. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому і оточене безліччю легенд і загадок. Пропонуємо Вам дізнатися їх! Під час одноденної  подорожі на Вас чекає проглуха Синевірським перевалом та відвідування найбільшого в Європі та єдиного в Україні реабілітаційного центру бурих ведмедів, огляд водоспаду Шипіт у Пилипці та дегустація унікальної мінеральної води в Келечині.

 

Програма:

1 день
07:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
  Прибуття в Пилипець. Огляд водоспаду Шипіт. Обід.
Тут з висоти 15 метрів між скелями багатьма каскадами води, що зачаровують, біжить у мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок із великого підземного джерела, т.зв. «Морське око», в одному із чудових місць українських Карпат - долині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від міста та цивілізації, а також дарує відчуття радості та нові життєві сили.
  Прибуття до Синевірського перевалу. Прогулянка та огляд карпатських панорам.
Це один із наймальовничіших перевалів українських Карпат (висота 793 м), з якого відкриваються чудові панорами навколишніх гірських хребтів.
  Відвідування Національного парку «Синевір» та прогулянка вздовж берегів найвищого гірського озера України - Синевір, яке називають «справжньою гордістю Карпат». Екскурсія до реабілітаційного центру бурого ведмедя.
Озеро знаходиться в одному з мальовничих куточків Закарпаття у Міжгір'ї, де високі гори чергуються з глибокими урвищами, бурхливими річками, струмками та водоспадами (висота - близько 1000 метрів над рівнем моря). Ця справжня крапля моря серед гір - «Морське око» Карпат. Сеневир оповитий численними легендами, вода тут чиста, як сльоза. Навколо височать Карпатські гори та ростуть незаймані хвойні ліси! Приголомшлива природа та контрасти квітів, запахи карпатських трав та подорож на плоту озером залишать калейдоскоп приємно – романтичних спогадів на все життя! Згідно з легендою, якщо закохані на березі озера дадуть один одному клятву вірності та любові, то вона діятиме все життя!

Реабілітаційний центр бурого ведмедя.
Один із найбільших у Європі та єдиний в Україні реабілітаційний центр бурих ведмедів площею 12 гектарів відкрито на території Національного природного парку «Синевір» з грудня 2011 року. Нині тут мешкають 18 бурих ведмедів. Місце для центру обрали не випадково – природні умови, ландшафт та клімат Карпат є типовими для ведмедів цього виду та ідеально підходять для повернення їх до нормального життя.
  Прибуття в Келечин. Дегустація та набір унікальної мінеральної води.
Село розташоване на березі річки Ріпинка біля підніжжя гори Спліна на висоті 531 над рівнем моря і відоме завдяки унікальним мінеральним джерелам.
Найпопулярніше мінеральне сіро-водневе джерело розташоване між селами Келечин та Рєпінне на узбіччі траси «Воловець - Міжгір'я». Джерело облагороджене і дуже старе. Являє собою невелику зрубну хатку з трубою, що стирчить з неї, по якій назовні надходить під середнім натиском мінеральна вода з дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком. Поруч із джерелом - зона відпочинку з альтанками та стоянкою.
Друге за значимістю мінеральне джерело, яке користується популярністю в основному серед місцевих жителів - «Келечинський». Знаходиться за 150 м від траси «Воловець-Межигір'я» на околиці села Келечин. Дуже смачна і насичена мінералка яскраво-жовтогарячого кольору витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим. Фантастичне видовище.
А через 200 м знаходиться приховане від сторонніх очей не облагороджене джерело з водою підвищеної мінералізації і досить великим дебетом.
Смаки мінералок із цього джерела, і того, що нижче по струмку, суттєво відрізняються. Зверніть, до речі, увагу на те, з якою швидкістю витікає мінералка з цієї скельної освіти. Це помітно по струменю води на «кам'яній греблі».
23:50 Повернення до Львова.

 

Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Харчування
Сніданок (1-й день): відбувається на Ваш смак і вибір у кафе на заправці ОККО.
Обід (1-й день): у ресторані «Газдівська хижа» села Пилипець. Меню:  салат, грибна юшка, картопляне пюре з м’ясом по-полонинськи, хліб, чай (130 грн.). 
Вечеря (1-й день): відбувається на Ваш смак і вибір у кафе на заправці ОККО.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти
- водоспад Шипіт (дор. - 20 грн., діти 7-16 років - 10 грн., діти до 7 років - безкоштовно);
- реабілітаційний центр бурого ведмедя (дор. - 30 грн, студ. і школ. - 15 грн.);
- озеро «Синевир»  (дор. - 30 грн, студ. і школ. - 15 грн.).

Знижки для дітей
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру - 50 грн.

Вартість:

549 грн.

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • ссупровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.

У вартість не включено:

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів- Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів (див. вище);
  • особисті витрати та покупки.

 

Заказать поездку
 
 

Цікаві факти про озеро Синевір

1. Озеро Синевир називають «Морським Оком», по середині озера, є острівець, що нагадує зіницю ока (особливо якщо дивитися з висоти).
2. Синевирське озеро - найбільше високогірне озеро в Україні.
3. Імовірно з'явилося близько 10 000 років тому.
5. Розташовується 987 метрів над рівнем моря.
6. Площа 3-5 га, протягом року може змінюватися.
7. Середня глибина близько 8-12 метрів, а максимальна 24 метри.
8. Озеро також знаходиться на території природного парку «Синевір».
9. Хоч і не на пряму, але частково до озера відносять музей «Ліси та Сплаву» - розташований урочище Соколивець, Верх Озера.
10. Раки та форель звичні мешканці озера.
11. Смереки - їли поруч із озером віком 140-160 років.
12. Температура води 10-19 °C, але реально можуть прогрітися лише перші 2 м.
13. На околицях озера, знятий Вільм «Синевір», режисерів Олександра і В'ячеслава Алешечкін.
14. Декілька десятків пішохідних маршрутів проходять через територію парку «Синевір».
15. Озеро може похвалитися першим місцем на конкурсі «Сім природних чудес Закарпаття»
16. За кілька метрів від озера височіють скульптурні композиції «Синь та Вір», вирізані з дерева. Скульпторами є Іван Бродін та Михайло Санич, висота монументів складає 13 метрів.

 


Back to top