28 вересня
12, 26 жовтня

5 днів у Карпатах

екскурсійний тур (5 днів / 4 ночі)
Львів - Чинадієво - Косине - Велятин - Хуст -

Нижнє Селище - Лумшори - Кам'янка - Урич - Львів

Це чудова та насичена подорож до Карпат! Протягом п'яти днів на Вас чекає: відвідування легендарних замків і старовинних храмів, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія, екскурсія в одне з наймальовничіших місць в Україні - історико-культурний заповідник «Тустань», прогулянка красивим парком Закарпаття, термальних басейнах і в чанах на курорті Лумшори, купання в Кам'янецькому водоспаді, вечеря з 15 автентичними закарпатськими стравами і виступ веселих музикантів - Гудаків, проживання в затишних садибах сільського туризму Берегівського району та багато чого іншого.


Програма:

1 день
09:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
  Прибуття у Чинадієво. Екскурсія замком Сент-Міклош, обід.
Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.) з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію і реставрує.
  Прибуття у Косино та купання у термальному басейні комплексу «Термальні води Косино».
Комплекс в австро-угорському стилі, розташований у мальовничому 200-річному дубовому гаю, площею 8 гектарів (Берегівський район, Закарпаття). Тут Вам запропонують оздоровлення у термальних водах Закарпаття. Цілюща вода піднімається з однієї з трьох діючих на даний момент свердловин на Закарпатті під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води випливає із самого серця землі і потрапляє в термальний басейн з температурою 41°C. Глибина свердловини 1190 м під землею. Корисні властивості такої води було визначено фахівцями «Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони Здоров'я України» та призначені для лікування захворювань опорно-рухового апарату, зміцнення серцево-судинної та нервової системи.
За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Термальні води Косино» багата на залізо, в ній є марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які несуть загально-оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

Тут розташовані 5 басейнів, 7 саун (евкаліптова, соляна, трав'яна, угорська сауни, хамам, римська лазня, крижана печера тощо). Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтан-ілюзія «Золотий кран здоров'я» заввишки 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим та дітям, а також приносить користь здоров'ю. Докладніше про комплекс на сайті.
  Відвідування берегівського вулканічного низькогір'я та дегустація місцевих вин.
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат та багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів на Закарпатті.
20:30 Поселення у садиби сільського туризму (Берегівський район). Вечеря.
Проживання в комфортних 2-х, 3-х місних номерах зі зручностями на поверсі.
2 день
07:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибытие в Ботар. Дегустация повидла и колбас.
Это место пользуется популярностью у кулинарных гурманов, ведь именно здесь находится дегустационный зал, в котором можно насладиться различными сортами леквара (повидла), колбасами из свиньи монголицы и экологическими соками. На удачу можно сделать фото на фоне возле памятника свиньи и банки с вареньем.
  Прибуття до Хуста. Екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусова ферма, обід.
Столиця Карпатської України, місто Хуст знаходиться на перехресті річок Тиси та Річки. Тут височіють мальовничі руїни неприступного і непокореного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). У місті можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва - Єлизаветинську церкву, а зараз це протестантський храм (XIII ст.). Неподалік центру Хуста знаходиться страусина ферма, в якій живуть ці найбільші птахи світу. Дорослі особини цього виду можуть сягати висоти 2,7 м і важити до 130 кг.
Усі модниці мріють потрапити на Хустську фабрику фетрових головних уборів «Хуст-фільц», бо тут виготовляють найбільший у Європі асортимент капелюшків. Головні убори цієї фабрики носять відомі політики та зірки шоу бізнесу. Ми віримо, що і Ви знайдете там свій капелюшок, який підкреслить ваш шарм та красу.
  Прибуття в Нижнє Селище. Дегустація равликів.
  Прибытие Велятино. Купание в термальних басейнах.
20:30  Повернення у Берегівський р-н. Вечеря. Відпочинок.
 3 день
07:00 Сніданок. Звільнення номерів та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Мукачево. Екскурсія до легендарного замку «Паланок». Обід.
Мукачівський замок височить над містом на гострій сопці вулканічного походження та овіяний стародавніми історіями та легендами. Збудована князем Федором Коріатовичем у XIV ст. фортеця стала центром антигабсбурзького повстання. Керувала повстанням графиня Ілона Зріні, яку вважають національною героїнею Угорщини. Мукачівська фортеця вважається чи не найнеприступнішою в Україні. Три роки (!) австрійські війська безуспішно брали в облогу замок. До того ж вона є єдиним туристичним місцем у країні, з тераси якого можна помилуватися Вулканічним хребтом Карпат з висоти пташиного польоту.
  Прибуття до Берегова. Купання у термальних басейнах. 
Берегове здавна славиться не лише своїми архітектурними пам'ятками, і більшість туристів їдуть сюди лікуватись, омолоджуватись та відпочивати. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок», який славиться басейнами з унікальною цілющою водою (31-45°C), що піднімається безпосередньо з термальних свердловин глибиною 1150 м. Вода не піддається термічекою або хімічною обробкою, тому Ви зможете її відчути цілющу силу. Тут, в оздоровчому комплексі, біля підніжжя Карпатських гір, Ви відпочинете тілом і душею, оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської/української кухонь та вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття. Тут створені умови для відпочинку та релаксу з усією родиною.
До Ваших послуг відкриті: 2 басейни з прісною водою, 4 термальні басейни, 3 дитячі термальні басейни, 5 критих термальних басейни, лазня, соляна кімната, спорт зал, косметичний салон, кафе, бар, ресторан, винний льох і пивний зал.
  Прибуття до Невицького. Обід та огляд замку.
Над мальовничою долиною річки Уж, стилі лісу, височіють руїни славного на все Закарпаття - Невицького замку (XIV ст.). Легенда говорить про те, що в давнину, за потужними стінами замку ховали від сторонніх очей наречених, аж до моменту їхнього одруження. Фортецю називали «невістською», а потім уже з'явилося сучасне найменування. Замок досі вражає своєю величчю та розмірами.
19:30 Прибуття до села Вишка. Поселення у міні-готелях. Вечеря. 
Проживання в комфортних 2-х та 3-х місних номерах із зручностями на поверсі.

Бойківська забава.
Щиро запрошуємо всіх гостей відвідати це свято, де Ви зможете краще пізнати звичаї та культуру Закарпаття та зокрема - бойків. Розважатиме гостей святковою програмою, народними та естрадними піснями, танцями, забавами фольклорний ансамбль «Гойні Бойки». 
4 день
08:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Перечин. Екскурсія Відвідування сирної мануфактури. Дегустація.
Сироварня славиться на всю Україну ручним виробництвом якісних сирів, з ідеально яскравим смаком та користю для здоров'я. Сир вариться із відібраного вручну цільного фермерського молока за європейськими технологіями. Тут Ви зустрінете такі види сиру: Camembert, Camblue, Fourme d`Ambert, Stylton, Italico, Bel Paese, Cheddar, Gouda.
Дегустаційна тарілка складається з 8 типів сиру: рикотта, камембер, молодий свіжий сир - долинний з перцем, долинний без перцю, перечинський (витриманий 2 місяці), перечинський молодий із пажитником, сир типу гойдання.
  Прибуття в Лумшори. Купання у чанах.
Курорт Лумшори розташований біля підніжжя великої долини українських Карпат - полонини Руна і відомий ще з XVII ст. У ньому тісно переплелися райської краси природа та елементи «пекла» - величезні металеві чани, в яких Вас «варитимуть» на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати «варіння» у чані та купання у холодній воді. Такий відпочинок крім незабутніх вражень призводить до оздоровлення опорно-рухового апарату та сприяє омолодженню організму. Ті, хто пройшли тренування перед «пеклом», допускаються до огляду каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
  Прибуття на курорт «Воєводіно». Прогулянка по парку.
Один із найкрасивіших парків Закарпаття чудово поєднав у собі дивовижну красу Карпат та витончене паркове мистецтво. Гостей парку зачаровують гладь озера на тлі гір, міст чотирьох євангелістів та кельтський сад із календарем друїдів. Парк гарний у всі пори року, а прогулянка його алеями заспокоює і надає життєвих сил.
  Прибуття до Перчину. Обід-дегустація автентичних закарпатських страв.
  Прибуття в Кострина. Огляд дерев’яної церкв.
Окрасою села є дерев’яна церква святої Покрови (1645 р.), яку збудували у с.Сянки, що на Львівщині, і в 1703 р. перевезли на теперішнє місце.
20:30 Повернення до готелів у с. Вишка. Вечеря. Ночівля.
5 день
08:00  Сніданок. Звільнення номерів та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Ужок. Огляд церкви. Оздоровлення в SPA-комплексі «Ужанські купелі».
Це маленьке село розташоване біля витоку річки Уж, неподалік Ужокського гірничо-транспортного перевалу. Саме тут збереглася церква святого архангела Михайла (1745 р.) - унікальна пам'ятка дерев'яної архітектури України та зразок бойківської архітектури. Церква ходить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО у категорії «Дерев'яні церкви Карпатського регіону України». В інтер'єрі збереглися фрагменти старовинного різьблення, різьблений іконостас (XVIII ст.) та класична верховинська дерев'яна дзвіниця (1927 р.).

Вужок здавна славився своїми лікувальними водами. Запрошуємо оздоровитись у комплексі «Ужанські купелі». Шановним гостям тут пропонують відпочити та поповнити сили у трьох чанах з мінеральною водою, російською лазнею з гідромасажною бочкою, турецькому хамамі з джакузі, фінській сауні та японській лазні.
  Прібуття в Матків. Огляд церкви.
В этом карпатском селе находится один из лучших деревянных храмов мира, шедевр бойковской сакральной архитектуры - церковь Собора Пресвятой Богородицы (1838 г.), которая занесена в список всемирного наследия ЮНЕСКО.
  Прібуття в Коростів. Обід.
  Прибуття до Урича. Відвідування Музею та огляд наскальної фортеці.
Державний історико-культурний заповідник «Тустань» - одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Руського королівства. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. 
22:30 Повернення до Львова.

 

Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Проживання
1-2 ніч: в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-4-місні з вигодами на поверсі.
3-4 ніч: в міні-готелях села Вишка (Великоберезнянського району), номери: 2-4-місні з вигодами.

Питание:
завтраки - 65 - 70 грн., обеды 95 - 105 грн., ужины 90 - 100 грн.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації (загальна сума - 3365 грн. за всі вхідні квитки та харчування, в день виїзду сума може різнитися +- 25 грн.).
- замок «Сент-Міклош» добровільна пожертва;
- термальний басейн «Косино» (дор. - 450 грн., діти зростом до 150 см - безкоштовно);
- дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі (дор. - 130 грн., діти до 14 років - 100 грн.);
- дегустація вин (70 грн., екскурсія без споживання вина - 40 грн.);
- страусина ферма у Хуст (дор. - 30 грн., діти до 12 років - 20 грн.);
- термальний басейн у Велятино, 2 години (дор., студ. - 250 грн., пенс. від 60 років - 200 грн., діти зростом до 140 см та учасники бойових дій на території України - 100 грн., діти до 3-х років - безкоштовно);
- дегустація равликів з двома соусами та вином (160 грн., екскурсія без дегустації - 40 грн.);
- термальний басейн «Золота гора», 2 години (дор.- 250 грн., діти, зростом до 150 см - 125 грн., діти, зростом до 110 см - безкоштовно);
- дегустація автентичних закарпатських страв  (195 грн.);
- купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори (дор. - 160 грн., діти до 12 років - 100 грн.);
- екскурсія та дегустація сирів у «Перечинській мануфактурі» (100 грн.);
- парк Шенборна у вихідні та святкові дні (дор. - 75 грн., діти до 12 років - безкоштовно, будні дні - безкоштовно);
- відпочинково-оздоровчі процедури в «Ужанських купелях» + прісний басейн (дор. - 275 грн., учн. - 220 грн.);
- Бойківська забава (99 грн.);
- наскельна фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані» (дор. - 85 грн., пенс., студ., учнн. - 45 грн.);
- канатно-крісельна дорога на гору «Буковиця» (дор., студ., учн. -100 грн., пенс., діти до 12 років - 80 грн., діти до 6 років - безкоштовно).

Стоимость входных билетов в музеи:
- замок «Сент-Миклош» (добровольное пожертвование);
- термальный бассейн «Косино» (взр. - 450 грн., дети ростом до 150 см - бесплатно);
- страусиная ферма в Хусте (взр. - 30 грн., дети до 12 лет - 20 грн.);
- дегустация шести видов повидла и четырех видов колбасы в Ботаре (взр. - 130 грн., дети до 14 лет - 100 грн.);
- дегустация улиток с двумя соусами и вином (дегустация и экскурсия - 160 грн., дегустация - 120 грн., экскурсия без дегустации - 40 грн.);
- страусиная ферма в Хусте (взр. - 30 грн., дети до 12 лет - 20 грн.);
- дегустация вин (60 грн., экскурсия без употребления вина - 30 грн.);
- термальный бассейн «Золотая гора», 2 часа (взр. - 250 грн., дети ростом до 150 см - 120 грн., дети ростом до 110 см - бесплатно);
- дегустация 15 аутентичных закарпатских блюд (195 грн.);
- термальный бассейн в Велятино, 2 часа (взр. - 200 грн., пенс. от 60 лет - 160 грн., дети ростом до 140 см - 100 грн., дети до 3-х лет и участники АТО - бесплатно);
- купание в чанах с минеральной водой с. Лумшоры, 1 час (взр. - 140 грн., дети до 12 лет - 90 грн.);
- парк Шенборна в выходные и праздничные дни (взр. - 75 грн., дети до 12 лет - бесплатно; будние дни - бесплатно);
- Бойковская забава (99 грн.);
- оздоровительные процедуры в «Ужанских купелях», 2 часа (взр. - 180 грн.);
- вход на территорию наскальной крепости «Тустань» и музей «История Тустани» (взр. - 60 грн., студ., пенс., дети - 30 грн.).
- канатно-кресельная дорога на гору «Буковиця» (взр. - 100 грн., пенсионный, дети до 12 лет - 80 грн., дети до 6 лет - бесплатно).

Харчування
Сніданок (1-й день): можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід (1-й день):  у ресторані «Козачок». Меню: бограч, вареники з картоплею запечені з грибним соусом, салат з капусти, хліб, компот (115 грн.).
Вечеря (1-й день): відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот (120 грн.).
Сніданок (2-й день): відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, бундашкеньє (схоже на грінки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 70 грн./особа. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00).
Обід (2-й день): у кафе ранчо «Хайленд». Меню: борщ, банош з салатом та бринзою, салат літній, хліб, лимонад власного виробництва. Вартість 140 грн,
Вечеря (2-й день): відбувається в садибах, на перше: ташколевеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з підливою, солодощі, вино/палина, компот (120 грн.).
Сніданок (3-й день): відбувається в садибах сільського туризму: звичайний, європейський. Вартість 70 грн./особа. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00).
Обід (3-й день): у ресторані «Смерекова хата». Меню: солянка карпатська, картопляне пюре з свинним гуляшем, салат з буряка, хліб, карпатський чай (120 грн.).
Вечеря (3-й день): відбувається у кафе Вашого готелю. Меню на вечерю: борщ український, деруни з білими грибами та сметаною, салат з моркви по-корейськи, солодкий почастунок, хліб, чай (120 грн.).
Сніданок (4-й день): в кафе садиби, де Ви проживаєте. Меню: оладки з варенням, яєшня з ковбаскою, масло, хліб, чай (80 грн.).
Обід (4-й день): у вигляді дегустації, під час яких Ви посмакуєте найцікавішими закарпатськими стравами. Пропоноване меню: бундашкенєр з бринзов (угорськой «хліб у шубі», 4 шматки домашнього хліба випеченого у яйцях і посипаного турянською бринзою); мішанина куряча (протушковані курячі серце, шлунок, печінка, цибуля); пікниця і бекон гуджені (домашня підкопчена ковбаса і домашній підкопчений бекон порізані на шматки і обсмажені на пательні); лопатки на сухо (стручкова молода квасоля відварена та підсмажена з цибулею, болгарським перцем та сухарми); крумплі по перечинськи (салат з відвареної у мундирах картоплі, яйця та цибулі заправлений олією); салат з свіжої капусти; грибова юшка (грибна юшка приготовлена на лісових грибах заправлена сметаною); кнедлики парові (парові кнедлі готуються кухарями ресторану. Дрізджове тісто вариться на пару і подається нарізаними скибочками); куряче м’ясо у сметанно-вершковому соусі , тушкована капуста з грибами - перечинські феттучині (качані галушки з оріхами і повидлом) «Шпагетувка» - 25 грам (домашня горілка крафтового виробництва або домашня фруктова наливка), узвар (200 грн.). Страви подаються на загальних тарілках з розрахунком на 4 особи.
Вечеря (4-й день): відбувається в кафе Вашої садиби. Меню: бульйон курячий з локшиною, картопляне пюре з відбивною, салат з капусти, солодкий почастунок, компот (120 грн.).
Сніданок (5-й день):  в кафе садиби, де Ви проживаєте. Меню: бутерброд з двома сосисками, налисники з варенням, масло, хліб, чай (80 грн.).
Обід (5-й день): відбувається на Ваш смак і вибір у кафе швидкого харчування «Окей».

Зніжки для дітей
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру - 250 грн.

Увага! За несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) SPA-комплекс «Ужанські купелі» може бути замінений на відвідування бункера лінії Арпада в с. Верхня Грабівниця, (бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний - 100 грн., студенти - 70 грн., школярі - 35 грн., учасники АТО - 45 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно.).

Вартість:

2395 грн. + проїзд: Запоріжжя - Львів - Запоріжжя

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом зі Львова;
  • проживання (4 ночі);
  • супровід гіда екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування у музеях;
  • медичне страхування на час подорожі.

У вартість не включено:

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів - Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування та дегустації;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів;
  • особисті витрати та покупки.

 

Заказать поездку

  

 


Back to top