14, 28 жовтня і 11, 25 листопада
9, 23 грудня і 6, 20 січня

«Золота підкова Львівщини» + замок мушкетерів

екскурсійний тур (1 день)
Львів - Свірж - Золочів - Підгірці - Олеско - Львів

Lila Travel запрошує Вас до одного з найцікавіших турів - «Золота підкова Львівщини»! Всього за один день Ви відвідаєте три найвідоміші і добре збереглися старовинні замки і здійсните подорож у загадкове середньовіччя з усіма його атрибутами: суворими фортечними стінами, казковою красою палацами, королівськими залами та таємничими привидами. Вас чекають: загадкові кам'яні брили лицарів-тамплієрів з нерозгаданим шифром, середньовічні інтер'єри з унікальними старовинними меблями, реальні історії про героїчне минуле, любов і страждання мешканців і власників замків, таємничі легенди і навіть... примара замурованої Білої Дами!

 

Програма:

 
08:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
09:00 Прибуття до с. Свірж. Екскурсія в Свірзький замок.
Маленьке село розкинулося на горбистих берегах річки Свірж за 40 км від Львова. Над мальовничим ставком тут височіє одні з найромантичніших замків України (1482 р.).
Це середньовічна споруда у стилі ренесанс та унікальна пам'ятка оборонної архітектури XV-XVII ст. Разом із Підгорецьким, Старосельським та Золочівським замоками створює туристичний комплекс «Золота підкова Львівщини». Спочатку замок був побудований як фортеця, але після реконструкції набув шляхетних рис магнатської резиденції. Не раз він витримував турецькі облоги і колись був захоплений козацькими військами Б. Хмельницького.
Замок був і є об'єктом численних кінозйомок, з яких найвідомішим став фільм «Д'Артаньян та три мушкетери». Неподалік фортеці також знаходяться костел Успіння Богородиці (1546) і руїни оборонної вежі (1484).
  Прибуття до Золочева. Екскурсія до замку. Обід.
Скромною фігурою серед своїх більш відомих братів є Золочівський замок. При цьому споруда є легендарною та унікальною архітектурною пам'яткою XVII століття. Чудовий замковий комплекс - вдале поєднання розкішного житла з бастіонними укріпленнями.
Золочівський замок не є винятком серед замків, де є своя таємнича історія. Місце має свою героїню - Білу даму, яка, начебто бродить його коридорами і підвалами. Ймовірно, вважають любителі містики, це привид дружини Яна Третього Собеського - Марія Казимира д'Аракін. Є легенда про те, що пані власноручно командувала захистом замку під час турецької облоги. Цікаво, що зовсім недавно, у стінах Китайського палацу з'явився ще один гість із царства Аїда - Чорний лицар. Кажуть, що це привид Яна Третього, який все шукає та шукає свою улюблену супутницю життя - Марисеньку, та й не знаходить. А ще стіни говорять про надзвичайний гонор своєї господині Марії, яка вміло оминала засудження та чутки тогочасної знаті, які переслідували її тривалий час. Один із таких чуток, що вона сама отруїла свого першого чоловіка -Яна Замойського. Але, незважаючи на легенди та чутки, Марія Казимира д'Аракін залишається однією з найвпливовіших жінок свого часу.
Великий інтерес у туристів викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють найзаповітніші мрії.
  Прибуття до Підгірців. Екскурсії до Підгорецького замку.
Чи знаєте Ви, що це найкрасивіший замок «Золотої підкови Львівщини» та один із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями? Побудований за проектом італійського архітектора А. дель Акви, замок був одним із найпрекрасніших палаців на території Східної Європи і втілював модний на той час тип аристократичної резиденції. Колись тут проходили грандіозні бали за участю європейських монархів, а російський цар Петро I, який побував тут у 1711 р., вивіз до Петербурга кілька скульптур італійських майстрів і незабаром розгорнув будівництво Петродворця. У ті часи Підгірці уславилися «галицьким Версалем»!
У фільмі «Д'Артаньян і три мушкетери» Підгорецький замок виконав роль міської ратуші, де проходив бал у міських старійшин і куди бравий гасконець доставив діамантові підвіски королеви (багато хто вважає, що це був Лувр або Версаль). На території Ви зможете побачити двір із колодязем, терасу на бастіонах, виставку старих фотографій у казематах, а також підземелля замку з експозицією «Біла пані», яка присвячена легенді про привид Підгорецького замку.
  Прибуття в Олеско. Екскурсія в Олеський замок.
Впевнені, що кожен українець хоча б раз повинен відвідати музей-заповідник «Олеський замок» (XIV-XVIII ст.). Унікальна фортеця на пагорбі є однією із найстаріших на українських землях (1390 р.) та експозиція відтворює атмосферу культурного життя минулих століть. Замок славиться однією з найбільших у Європі колекцій дерев'яної скульптури, зокрема Іоанна Георгія Пінзеля. За легендою вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.
Окрасою Олеско є також монастир капуцинів із костелом святого Антонія (1739 р.) та готичний костел святої Трійці (1545 р.).
19:30 Повернення до Львова.

 

Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Вартість вхідних квитків
- Золочівський замок (дор. - 150 грн., студ. - 60 грн., пенс. і діти - 50 грн.).
- територія Підгорецького замку (дор. - 150 грн., студ. - 60 грн., пенс. і діти - 50 грн.).
- Олеський замок (дор. - 150 грн., студ. - 60 грн., пенс. і діти - 50 грн.).
- Свірзький замок (заг. - 150, пільговий - 80 грн).

Харчування
обід відбувається у закладах громадського харчування м. Золочів (135 грн.).

Вартість:

499 грн. 

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.

У вартість не включено:

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів - Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів (див. вище);
  • особисті витрати та покупки.

 

Замовити поїздку
 
 

 


Back to top