20 березня

5 днів у зимових Карпатах

екскурсійний тур (5 днів / 4 ночі)
Львов - Чинадієво - Мукачево - Косино - Берегівський р-н. - Ботар - Хуст -
Іза - Велятино -
 Мукачево - Барвінок - Оноківці - Перечин -
Пилипець - 
Лумшори - Верхня Грабівниця - Пилипець - Урич -
Буковиця - Трускавець -
Львов

Це чудова та насичена подорож до зимових Карпат! Протягом п'яти днів на Вас чекає: відвідування легендарних замків і старовинних храмів, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія, екскурсія в одне з наймальовничіших місць в Україні - історико-культурний заповідник «Тустань», прогулянка красивим парком Закарпаття, термальних басейнах і в чанах на курорті Лумшори, купання в Кам'янецькому водоспаді, вечеря з 15 автентичними закарпатськими стравами та виступ веселих музикантів - Гудаків, проживання в затишних садибах сільського туризму Берегівського району та багато чого!

Програма

1 день
09:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
  Прибытие в Чинадиево. Экскурсия в замок Сент-Миклош.
Посреди старинного городка Сент-Миклош расположен мрачный средневековый замок барона Перени (XIV в.), с интересным интерьером, потайным ходом и спальней мужественной Илоны Зрини, в которой она встречалась с графом Имре Текели, поэтому его часто еще называют «Замком любви». Спас сооружение художник Иосиф Бартош, который взял его в концессию и занимается реставрацией.
  Прибуття в Мукачеве. Обід.
  Прибуття у Косино та купання у термальному басейні комплексу «Термальні води Косино».
Комплекс в австро-угорському стилі, розташований у мальовничому 200-річному дубовому гаю, площею 8 гектарів (Берегівський район, Закарпаття). Тут Вам запропонують оздоровлення у термальних водах Закарпаття. Цілюща вода піднімається з однієї з трьох діючих на даний момент свердловин на Закарпатті під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води випливає із самого серця землі і потрапляє в термальний басейн з температурою 41°C. Глибина свердловини 1190 м під землею. Корисні властивості такої води було визначено фахівцями «Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони Здоров'я України» та призначені для лікування захворювань опорно-рухового апарату, зміцнення серцево-судинної та нервової системи.
За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Термальні води Косино» багата на залізо, в ній є марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які несуть загально-оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

Тут розташовані 5 басейнів, 7 саун (евкаліптова, соляна, трав'яна, угорська сауни, хамам, римська лазня, крижана печера тощо). Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтан-ілюзія «Золотий кран здоров'я» заввишки 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим та дітям, а також приносить користь здоров'ю. Докладніше про комплекс на сайті.
  Відвідування берегівського вулканічного низькогір'я та дегустація місцевих вин.
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат та багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів на Закарпатті.
20:30 Поселення у садиби сільського туризму (Берегівський район). Вечеря.
Проживання в комфортних 2-х, 3-х місних номерах зі зручностями на поверсі.
2 день
08:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття у Ботар. Дегустація повидла й ковбас.
Це місце користується популярністю у кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційна зала, в якій можна насолодитися різними сортами леквару (повидлу), ковбасами зі свині монголиці та екологічними соками. На удачу можна зробити фото на тлі біля пам'ятника свині та банки з варенням.
  Прибуття до Хуста. Екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусова ферма, обід.
Столиця Карпатської України, місто Хуст знаходиться на перехресті річок Тиси та Річки. Тут височіють мальовничі руїни неприступного і непокореного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). У місті можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва - Єлизаветинську церкву, а зараз це протестантський храм (XIII ст.). Неподалік центру Хуста знаходиться страусина ферма, в якій живуть ці найбільші птахи світу. Дорослі особини цього виду можуть сягати висоти 2,7 м і важити до 130 кг.
Усі модниці мріють потрапити на Хустську фабрику фетрових головних уборів «Хуст-фільц», бо тут виготовляють найбільший у Європі асортимент капелюшків. Головні убори цієї фабрики носять відомі політики та зірки шоу бізнесу. Ми віримо, що і Ви знайдете там свій капелюшок, який підкреслить ваш шарм та красу.
  Прибуття в Велятино. Купання в термальних басейнах.
Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс «Теплі води». Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36℃, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. На вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.
20:30  Повернення у Берегівський р-н. Вечеря. Відпочинок.
 3 день
08:00 Завтра та виїзд на екскурсії разом із речами.
  Прибуття в Мукачево. Екскурсія до легендарного замку «Паланок». 
Мукачівський замок височить над містом на гострій сопці вулканічного походження та овіяний стародавніми історіями та легендами. Збудована князем Федором Коріатовичем у XIV ст. фортеця стала центром антигабсбурзького повстання. Керувала повстанням графиня Ілона Зріні, яку вважають національною героїнею Угорщини. Мукачівська фортеця вважається чи не найнеприступнішою в Україні. Три роки (!) австрійські війська безуспішно брали в облогу замок. До того ж вона є єдиним туристичним місцем у країні, з тераси якого можна помилуватися Вулканічним хребтом Карпат з висоти пташиного польоту.
  Прибуття в Барвінок. Купання у термальних басейнах.
В оточенні Карпат, із самого серця землі, піднімаються термальні води, які приносять здоров'я та радість усім гостям оздоровчого комплексу «Золота гора». Для Вас відкриті: великий відкритий термальний басейн (+29°C), маленький відкритий термальний басейн (+39°C), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн (+26°C) та джакузі (+34°C). Надзвичайно корисна вода, за своїм складом подібна до термальних вод кращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Додаткові послуги: верхова їзда, піцерія, лазня, тенісні корти, більярдна зала, міні зоопарк.
  Прибуття в Оноківці. Обід дегустація, під час яких Ви посмакуєте найцікавішими закарпатськими стравами.
  Прибуття в Перечин. Дегустація сиру.
  Прибуття в Пилипець. Поселення в садиби, вечеря.
Проживання відбувається в затишних міні-готелях. Номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
4 день
08:00 Сніданок та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Лумшори. Купання у чанах.
Курорт Лумшори розташований біля підніжжя великої долини українських Карпат - полонини Руна і відомий ще з XVII ст. У ньому тісно переплелися райської краси природа та елементи «пекла» - величезні металеві чани, в яких Вас «варитимуть» на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати «варіння» у чані та купання у холодній воді. Такий відпочинок крім незабутніх вражень призводить до оздоровлення опорно-рухового апарату та сприяє омолодженню організму. Ті, хто пройшли тренування перед «пеклом», допускаються до огляду каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
  Прибуття в Верхня Грабівниця. Огляд карпатського бункера.

   Прибуття в Пелипец. Огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гімба.
Тут з висоти 15 м багатьма каскадами, що зачаровують, між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок із великого підземного джерела, в одному з найкрасивіших місць українських Карпат - долині Боржава. Запевняємо, перебування тут чудово допомагає відпочити від міста та цивілізації, а також дарує відчуття радості та нові життєві сили.
20:30 Повернення в садиби, вечеря. Відпочинок.
5 день
08:00  Сніданок. Звільнення номерів та виїзд на екскурсії.
  Прибуття в Урич. Єкскурсія в музей і наскельну фортецю.
Державний історико-культурний заповідник «Тустань» - одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.
Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.
Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.
  Прибуття в Борислав. Відвідування гірського комплексу «Буковиця». Канатна дорога.
На околиці м. Борислав знаходиться гірськолижний комплекс «Буковиця». Найвищою точкою гірськолижного комплексу є схил гори Буковиця, з висотою 564 метри над рівнем моря (висота самої гори 625 м, ширина - 1050 м). Тут знаходяться: 3 лижних траси різної складності, 1 сноутюбінгова траса, канатно-крісельний та бугельний витяги. Даний комплекс чудовий вибір для відпочинку.
  Прибуття в Трускавець. Обід та відвідування SPA-центру Royal SPA Wellness.
Запрошуємо Вас відпочити та відновити сили у Royal SPA & Wellness центр санаторно-курортного комплексу Luxury Resort (готелю «Женева»). Це один з найкращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому можна подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення. В цьому Вам допоможуть: 11 басейнів (спортивний та дитячий басейни, внутрішнє джакузі, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, 2 басейни з водою Мертвого моря, японське офуро); 18 саун і бань (римські терми, турецький хамам, хамам стронг, руська баня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, інфрачервона сауна, дитяча сауна).
22:00 Повернення до Львова.

 

Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Проживання
1-2 ніч: відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).
3-4 ніч: в затишних міні-готелях. Номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти
- замок «Сент-Міклош» (добровільна пожертва);
- термальний басейн «Косино» (дор. - 500 грн., діти зростом до 150 см - безкоштовно);
- дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі (дор. - 170 грн., діти до 14 років - 150 грн.);
- страусина ферма у Хусті (дор. - 50 грн., діти до 12 років - 30 грн.);
- дегустація равликів з двома соусами та вином (дегустація для дор. - 160 грн., екскурсія по фермі - 70 грн., діти 5-14 років, УБД - 30 грн.);
- термальний басейн у Велятино, 2 години (дор., студ. - 250 грн., пенс. від 60 років - 200 грн., діти зростом до 140 см та учасники бойових дій на території України - 100 грн., діти до 3-х років - безкоштовно);
- оленяча ферма (заг., пенс. і студ. 40 грн., школ. - 20 грн.);
- термальний басейн «Золота гора», 2 години (дор. - 300 грн, діти зростом до 150 см - 150 грн, діти зростом до 110 см - безкоштовно);
- Перечин. Дегустація сиру (100 грн.);
- купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори (дор. - 160 грн., діти до 12 років - 100 грн.);
- Бункер лінії Арпада (заг. - 100 грн., пенс., студ., підлітки - 75 грн.; школярі до 8-го класу, учасники УБД - 50 грн);.
- Водоспад Шипіт (заг. - 20 грн., діти 7-16 років - 10 грн., діти до 7 років - безкоштовно);
- канатно-крісельна дорога на гору «Буковиця», в дві сторони (дор., студ., учні -150 грн., пенс., учасники АТО, діти до 12 років - 120 грн., діти до 6 років - безкоштовно);
- Державний історико-культурний заповідник «Тустань» (заг. - 90 грн., пенс., студ., учн. - 45 грн;
- SPA-центр готелю «Женева» (заг. - 350 грн., діти 3 - 12 років - 175 грн.).

Харчування
Сніданок (1-й день): можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Обід (1-й день): у Чинадієві, в кафе «Вулик», та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат «Овочеве асорті», «Підбивані лопатки» (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопляне пюре з шишками в грибному соусі, компот, хліб (150 грн.).
Вечеря (1-й день): садибах після повернення і складається зі страв угорської національної кухні: бульйон курячий з чігою, мадярські голубці, угорські солодощі, вино/палинка, компот (140 грн.).
Сніданок (2-й день): ідбувається у садибах зеленого туризму. Меню: ковбаса, сир, бундашкеньє (схожі на грінки), джем, масло, хліб, кава/чай (90 грн.).
Обід (2-й день): у кафе ранчо «Хайленд», меню: борщ, банош з салатом та бринзою, салат літній, хліб, лимонад власного виробництва (150 грн.).
Вечеря (2-й день): у садибах, меню: ташкотлевеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот (140 грн.).
Сніданок (3-й день): в садибах, звичайний європейський (90 грн.).
Обід (3-й день): пропоноване меню: - бундашкенєр з бринзов (угорськой «хліб у шубі», 4 шматки домашнього хліба випеченого у яйцях і посипаного турянською бринзою);
- мішанина куряча (протушковані курячі серце, шлунок, печінка, цибуля);
- пікниця і бекон гуджені (домашня підкопчена ковбаса і домашній підкопчений бекон порізані на шматки і обсмажені на пательні);
- лопатки на сухо (стручкова молода квасоля відварена та підсмажена з цибулею, болгарським перцем та сухарми);
- крумплі по перечинськи (салат з відвареної у мундирах картоплі, яйця та цибулі заправлений олією);
- салат з свіжої капусти;
- грибова юшка (грибна юшка приготовлена на лісових грибах заправлена сметаною);
- кнедлики парові (парові кнедлі готуються кухарями ресторану. Дрізджове тісто вариться на пару і подається нарізаними скибочками)
- куряче м’ясо у сметанно-вершковому соусі , тушкована капуста з грибами
- перечинські феттучині (качані галушки з оріхами і повидлом)
- «Шпагетувка» - 25 грам (домашня горілка крафтового виробництва або домашня фруктова наливка), узвар. Страви подаються на загальних тарілках з розрахунком на 4 особи (240 грн.).
Вечеря (3-й день): гречаний плов - гречка тушкована із м‘ясом, овочева нарізка, солодкий почастунок, хліб, компот (140 грн.).
Сніданок (4-й день): у садибах, меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай/кава (60 грн.).
Обід (4-й день): відбувається біля водоспаду, в опалювальний бесідках, меню: шашлик (150 грам.), картопля печена, грибна юшка, соус, хліб, наливка/вино (150 грн.). 
Вечеря (4-й день): плов з м’ясом, соління, солодкий почастунок, хліб, компот (140 грн.). 
Сніданок (5-й день): вареники з картоплею та сметаною, солодкий почастунок, чай карпатський (80 грн.). 
Обід (5-й день): салат з капусти, моркви та олії, курячий бульйон з локшиною, картопляне пюре з кропом і маслом, відбивна, узвар, хліб (150 грн.).

Вартість:

2895 грн.
+ проїзд: Запоріжжя - Львів - Запоріжжя

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом зі Львова;
  • проживання (4 ночі);
  • супровід гіда екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування у музеях;
  • медичне страхування на час подорожі.

У вартість не включено:

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів - Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування та дегустації;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів;
  • особисті витрати та покупки.

 

Замовити поїздку

  


Back to top