petrikovkailila06

під замовлення

Петриківка - візитна картка України

екскурсійний тур (1 день)

Вишуканий та неповторний, петриківський розпис - чудовий привід для гордості українців. Ще б пак, адже в основі його барвистих візерунків лежить безмежна любов до рідного краю. Магія яскравих та самобутніх малюнків полонила серця мільйонів шанувальників прекрасного та на увесь світ прославила талановитих народних майстрів родом з України. Петриківський розпис давно став візитівкою України. Яскраве розмаїття квітів, листочків, ягід захоплює, спонукає роздивлятися шедеври народного малярства годинами. Не дивно, що в 2013 році унікальне мистецтво внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. З упевненістю можна сказати, що петриківський розпис - дар України людству. А подорож Петриківщиною - це подорож у країну щастя!

poezdka v kharkovskij akvapark glav

під замовлення

Світ водних розваг:
аквапарк Happy Day

екскурсійний тур (1 день)

Ви все ще шукаєте місце, в якому ніколи не будете нудьгувати і де зможете отримати заряд позитивних емоцій? Ви його вже знайшли! Аквапарк «Happy Day» - твій щасливий день! Сьогодні ми пропонуємо вам провести день релаксу та розваг у Дніпрі, погуляти на природі у знаменитому яхт-клубі «Січ», поспілкуватися з милими тваринами міні-зоопарку, влаштувати гарну фотосесію та відпочити на мальовничому березі річки Дніпро. Аквапарк - одне з найпопулярніших місць розваг серед усіх вікових категорій. Відмінний настрій на весь день. Побувавши в цьому аквапарку з сім'єю, можу сказати з упевненістю, що тут буде весело і дітям, і дорослим!

v gosti k dinozavram glav

21 жовтня

New! У гості
до динозаврів!

тур для дітей та їх батьків (1 день)

А чи знаєте Ви, що природа настільки очистилася, що поряд із Запоріжжям оселилися… 65 динозаврів! Точно - точно! Їхнє лігво знаходиться у парку «Зелений гай» у Дніпрі, де зовсім недавно з'явився величезний вольєр, площею півтора гектари. Там живуть і тиранозавр, і бронтозавр, стегозавр, ендмонтозавр та багато інших представників Юрського періоду, назви яких Ви, впевнені, навіть не чули. Кожен експонат «живий»: гарчить, плескає очима, ворушить лапами і навіть тягнеться до вас мордочкою. Цікаво? Тоді Вам - з нами! У ДіноПарк у Дніпро!

Back to top