Політика конфіденційності

Використання спеціальних сервісів нашого веб-сайту, до яких відносяться: підписка на розсилку, замовлення поїздки та квитка, заявка на інше (далі – спеціальні сервіси) означає Вашу згоду з цією «Політикою конфіденційності Lila travel». За відсутності Вашої згоди з цими умовами, ви можете використовувати наш веб-сайт лише з інформаційною метою без активізації спеціальних сервісів.

Звертаємо Вашу увагу, що при активації спеціальних сервісів Ви підтверджуєте свою згоду на обробку Ваших персональних даних Турагентом, Субагентом, Туроператором, Авіакомпанією, Страховою компанією або будь-яким іншим постачальником туристичних та пов'язаних з ними послуг. Обробка Ваших персональних даних здійснюється лише з метою забезпечення своєчасного та якісного інформування про послуги або з метою надання замовлених Вами відповідних послуг. Також, заповнюючи відповідні інформаційні поля під час використання спеціальних сервісів, Ви тим самим підтверджуєте Вашу поінформованість про права, зазначені у ст.8 закону України «Про захист персональних даних». Також, у разі, коли при заповненні відповідних інформаційних полів Ви вказуєте персональні дані третіх осіб, ми розуміємо так, що Ви це робите з відома та дозволу відповідних третіх осіб.

При активації спеціального сервісу: «підписка на розсилку», вихідна комунікація здійснюється нами як інформування Вас про наші пропозиції через Ваш персональний телефон, e-mail.

Положення цієї Політики можуть бути змінені у разі змін у законодавстві України без попереднього або подальшого Вашого спеціального повідомлення.

 


Back to top