під замовлення

Бакота, Кам'янець-Подільський, Хотин

екскурсійний тур (3 дні / 2 ночі)
Львів - Кам’янець-Подільський - Бакота - Хотин - Львів

Поділля - край зручний для подорожей, оскільки промахнутися повз пам'ятки тут просто неможливо: старовинні міста, замки та фортеці, найкрасивіша природа та мальовничі краєвиди. Пропонуємо Вам захоплюючу та пізнавальну подорож по Поділля. На вас чекають дивовижні місця: «квітка в камені» - прекрасна Бакота, чудовий Кам'янець-Подільський, стародавній Хотин!

Програма

1 день
08:00 Виїзд зі Львова комфортабельним автобусом.
  Прибуття до Кам'янця-Подільського. Екскурсія старим містом, огляд фортеці. Обід-вечеря. Вільний час.
Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України, яке зберегло дух середньовіччя. «Квітка в камені» - так ще любовно називають його! Під час екскурсії ви зможете побачити: глибокий скелястий каньйон, Замковий міст, Петропавлівську та Миколаївські церкви, грізні вежі, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам'янецьку ратушу та Вірменську криницю, Домініканський та Тринітарський монастирі, Польські та Російські ворота, Тріумфальну , Стару та Нову фортеці. Повірте, це залишить неповторне враження!

Кам'янець Подільська фортеця - одна з визначних пам'яток фортифікаційного мистецтва України, входить до складу Кам'янця-Подільського державного історичного музею-заповідника. Нині найчастіше вживається назва «Старий замок». Фортеця завжди була неприступною. Крилатою стала фраза турецького хана Османа, який у 1621 р. підійшов до стін фортеці та запитав, хто так її так укріпив. «Сам Бог», - відповіли хану. «Тоді нехай Бог її і бере», - відповів Осман, відводячи свої війська. Стара фортеця часто є декораціями численних фестивалів та історичних реконструкцій.
19:30 Поселення у готельний комплекс «7 днів».
Проживання в комфортних 2-х місних номерах зі зручностями. Детальніше про готель на сайті.
2 день
07:30 Сніданок. Виселення із готелю. Виїзд на екскурсію.
  Прибуття до Бакоту. Екскурсія до монастиря.
Зараз Бакота - природний заказник на березі річки Дністер, тут представлені рідкісні види рослин і тварин. Відвідавши це місце, Ви зможете побачити залишки печерного монастиря, напитися цілющої води з трьох джерел, викупатися в річці Дністер, прокатитися на теплоході або під вітрилом, та м'якого клімату.

Колишній Бакотський печерний монастир, розташований за 60 км від Кам'янця у скелі заввишки 120 м біля річки Дністер, є взірцем умов життя перших християнських ченців-пустельників. Можливо, він був обґрунтований у ХІ ст. св. Антонієм Печерським, основоположником Києво-Печерської Лаври та Антоньєвих печер у Чернігові. До кінця ХІV ст. Бакота була центральним містом біля Поділля. 
  Прибуття до Кам'янця-Подільського. Обід.
  Прибуття в Хотин. Екскурсія до Хотинської фортеці.
На березі Дністра знаходиться величний замок Східної Європи - Хотинська фортеця (XIII-XX ст.). Більш як на кілометр тягнуться кам'яно-земляні укріплення. Внизу, на скелястому мисі - замок із двором, оточений масивним земляним валом із бастіонами. Високі стіни замку прикрашає орнамент із червоної цегли - наче подільська вишита сорочка. А ще фортеця справжня кінозірка - адже «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Чорна стріла», «Стара фортеця», «Стріли Робін Гуда» - знімалися саме тут! Улюблена туристами неприступна Хотинська фортеця, вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра.
Що зіграла важливу роль у житті багатьох творців історії, вона, безсумнівно запам'ятається і Вам, залишивши неповторні враження.
19:30 Прибуття до Тернополя.
22:00 Повернення до Львова.

 

Додаткова інформація

Проживання у Львові
Туристична агенція Lila Travel допоможе Вам забронювати житло у Львові на будь-яку кількість днів та будь-якої категорії: готель чи хостел. Також ми допоможемо Вам цікаво та пізнавально провести час у Львові та організувати будь-яку екскурсію містом та його передмістями.

Проживання в Кам'янці-Подільському
Готельний комплекс «7 днів». Проживання в комфортних 2-х місних номерах зі зручностями. Детальніше про готель на сайті.

Вартість вхідних квитків
- Кам’янецька фортеця (дор. - 100 грн., студ. і учні - 50 грн.);
- Національний парк «Подільські Товтри» (дор. - 90 грн., діти 6-12 років - 40 грн., діти до 6 років - безкоштовно);
- Хотинська фортеця (дор. - 80 грн., студ. і учні - 40 грн.); 

Харчування
- Сніданок (1-й день): можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе «Слава», кожен замовляє приватно, дешево і смачно або взяти з собою їжу здому.
- Обідо-вечеря (1-й день): в ресторані Кам’янця-Подільського «Beef», меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар (170 грн.).
- Вечеря (1-й день): відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
- Сніданок (2-й день): відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані «Ешер», меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку (150 грн.).
- Обід (2-й день): в кафе  Кам’янця-Подільського, меню: салат овочевий, борщ, картопляне пюре з курячим шашликом, хліб, узвар (170 грн.).
- Вечеря (2-й день): під час стоянки автобуса в кафе «Слава», кожен замовляє приватно, дешево і смачно.

Вартість: 

1545 грн.
+ проїзд: Запоріжжя - Львів - Запоріжжя

У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
  • проживання (1 ніч);
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • страхування на час подорожі.

У вартість не включено:

  • проїзд: залізничні квитки Запоріжжя - Львів- Запоріжжя;
  • проживання у Львові (якщо в цьому є потреба);
  • харчування;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів (див. вище);
  • особисті витрати та покупки.

 

Замовити поїздку
 

 

Back to top